PS Audio Power Plant P20

Největší a nejvýkonnější regenerátor od PS Audio, model P20 je vhodný jak pro ochranu ale i napájení a tím zlepšení razantního výkonu nejdražších audio video systémů na světě.

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.  

Skladem
Značka: PS Audio
332 990 Kč –40 % 199 990 Kč
Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 24 měsíců
Typ filtrace: aktivní
Rozměry: 58 x 55 x 43cm
Hmotnost: 43.5 kg
PS Audio Power Plant P20
Výprodej Vystaveno na showroomu
332 990 Kč –40 %

P20 reguluje jak dlouhodobé výkyvy, tak špičkovou dynamiku bez odchylek, čímž zajišťuje pevný základ, ze kterého lze stavět nejmodernější systém. 

Výstup až 2000 VA, 35 amp peak delivery, pasivní chladění, o 40 % více výkonu, 3 x nižší impedance, 13 zásuvek Schuko, vstup 10 amp AC, 230 V regulované, rozsah 200-285VAC, 100 % regenerovaná elektřina, multiwave, integrovaný osciloskop, THD metr, zlepšení měřiče výkonu, ovládání na webu, nastavitelné výstupní napětí, lze ovládat skrz barevnou dotykovou obrazovku.

 

Oficiální stránky výrobce: PowerPlant 20

 

Recenze magazínu Hi-Fi voice

PowerPlant 20 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.