PS Audio Power Plant P20

Největší a nejvýkonnější regenerátor od PS Audio, model P20 je vhodný jak pro ochranu ale i napájení a tím zlepšení razantního výkonu nejdražších audio video systémů na světě.

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.  

Skladem na showroomu
Značka: PS Audio
332 990 Kč
Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 24 měsíců
Typ filtrace: aktivní
Rozměry: 58 x 55 x 43cm
Hmotnost: 43.5 kg
PSAUDIO DIRECTSTREAMPOWERPLANT20BLACK VINYLSOUND 1600x
můžete vidět na showroomu

P20 reguluje jak dlouhodobé výkyvy, tak špičkovou dynamiku bez odchylek, čímž zajišťuje pevný základ, ze kterého lze stavět nejmodernější systém. 

Výstup až 2000 VA, 35 amp peak delivery, pasivní chladění, o 40 % více výkonu, 3 x nižší impedance, 13 zásuvek Schuko, vstup 10 amp AC, 230 V regulované, rozsah 200-285VAC, 100 % regenerovaná elektřina, multiwave, integrovaný osciloskop, THD metr, zlepšení měřiče výkonu, ovládání na webu, nastavitelné výstupní napětí, lze ovládat skrz barevnou dotykovou obrazovku.

 

Oficiální stránky výrobce: PowerPlant 20

 

Recenze magazínu Hi-Fi voice

PowerPlant 20 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače. 

Zpět do obchodu