PS Audio PowerBase

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.  

Skladem
Značka: PS Audio
34 590 Kč
Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 24 měsíců

PowerBase je jak izolační základna pro potlačení vibrací, tak i napájení pro zařízení. Díky PowerBase získáte čistší a dynamičtější zvuk nebo video. Zrušení vibrací a čištění napájení v jednom pohodlném balení.

Váha 11,3 kg, rozměry 35,6 x 43,2 x 6,4 cm. Provedení: černá, stříbrná, http://www.psaudio.com/products/perfectwave-powerbase/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.