PS Audio Stellar Power Plant 3

Nejdostupnější střídavý regenerátor PS Audio P3 ze série Stellar chrání, dodává čistý proud a napájí zdroje i malé a střední systémy.

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.  

Varianta
Možnosti doručení
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: PS Audio
85 790 Kč
Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 24 měsíců
Typ filtrace: aktivní
Počet zásuvek: 4

Stellar Power Plant 3 stojí na základech a technologiích, které byl vytvořeny jako evoluce z renomovaných P12, P15 a P20. Nejdostupnější regenerátor ideální pro napájení zdrojů a malých až středních systémů. Eaktivní filtrace generuje z vašeho domácího střídavého proudu perfektní, regulovaný, vysoce aktuální střídavý proud se sinusovými vlnami. Problémy na vašem elektrickém vedení, jako je nízké napětí, zkreslené tvary vln, pokleslá síla a hluk, jsou odstraněny a kvalita energie se výrazně zvyšuje. Stellar P3 PowerPlant poskytuje výrazně lepší výkon a bezpečnost pouhým zapojením do zásuvky ve zdi, výsledkem je mnohem lepší dynamik s autoritativnějšími basy a mnohem větší a otevřenější zvukovou scénou než jakýkoli pasivní filtrace a napájení na trhu.

 

Oficiální stránky výrobce: Stellar PowerPlant 3

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení