PS Audio Stellar Power Plant 3

Nejdostupnější střídavý regenerátor PS Audio P3 ze série Stellar chrání, dodává čistý proud a napájí zdroje i malé a střední systémy.

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.  

Varianta
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: PS Audio
85 790 Kč
Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 24 měsíců
Typ filtrace: aktivní
Počet zásuvek: 4

Stellar Power Plant 3 stojí na základech a technologiích, které byl vytvořeny jako evoluce z renomovaných P12, P15 a P20. Nejdostupnější regenerátor ideální pro napájení zdrojů a malých až středních systémů. Eaktivní filtrace generuje z vašeho domácího střídavého proudu perfektní, regulovaný, vysoce aktuální střídavý proud se sinusovými vlnami. Problémy na vašem elektrickém vedení, jako je nízké napětí, zkreslené tvary vln, pokleslá síla a hluk, jsou odstraněny a kvalita energie se výrazně zvyšuje. Stellar P3 PowerPlant poskytuje výrazně lepší výkon a bezpečnost pouhým zapojením do zásuvky ve zdi, výsledkem je mnohem lepší dynamik s autoritativnějšími basy a mnohem větší a otevřenější zvukovou scénou než jakýkoli pasivní filtrace a napájení na trhu.

 

Oficiální stránky výrobce: Stellar PowerPlant 3

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.