GoldenEar Triton Five Tower

Modelová řada Triton amerického výrobce reproduktorových soustav GoldenEar disponuje – s výjimkou toho nejmenšího “sloupku” – aktivní basovou sekcí. Basové reproduktory pohánějí zabudované zesilovače. Celá řada má i svůj vlastní, svébytný a minimalistický design, díky kterému reprosoustavy opticky “zmizí” v místnosti. Jakkoliv přehlédnutelné, kvalita jejich zvukového projevu je zcela nepřeslechnutelná.

Vyprodáno
69 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců
GoldenEar Triton Five Tower
Tip Poslední vystavený kus

Uvedena cena za pár. Triton Five je větší verzí oceňovaných Triton Seven. S větším dynamickým rozsahem a ještě hlubšími basy.

Impedance - 8 ohmů, frekvenční rozsah - 26 Hz - 35 kHz, citlivost - 90 dB. Rozměry - 16,76 (přední šířka) - 20,57 (zadní šířka) x 31,50 x 112,40 cm, hmotnost - 18 kg/ks.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu