GoldenEar Triton One

Modelová řada Triton amerického výrobce reproduktorových soustav GoldenEar disponuje – s výjimkou toho nejmenšího “sloupku” – aktivní basovou sekcí. Basové reproduktory pohánějí zabudované zesilovače. Celá řada má i svůj vlastní, svébytný a minimalistický design, díky kterému reprosoustavy opticky “zmizí” v místnosti. Jakkoliv přehlédnutelné, kvalita jejich zvukového projevu je zcela nepřeslechnutelná.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
167 990 Kč
Kategorie: Sloupové reproduktory a reprosoustavy
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Triton One je revoluční reproduktorová soustava založený na pokročilých technologiích, jejichž využívání je pro GoldenEar typické. Jedná se o vysoce výkonné soustavy vhodné jak pro stereofonní poslech, tak i pro vícekanálové systémy domácího kina. Elegantní, zaoblený a zúžený design těchto „věží“ je nejen nádherný, ale také důležitý z hlediska výkonu. Díky své konstrukci a skvělé reprodukci zvuku získaly reproduktory značky Triton mnoho prestižních ocenění.

Frekvenční rozsah - 14Hz – 35kHz, Impedance - 8 Ohms, Rozměry - 1372mm x 146mm (přední šírka) – 203mm (zadní šířka) x 420mm, Váha - 36,2 kg kus, Přepravní váha - 44,9 kg,

Aktivní servo bass, http://www.goldenear.com/products/triton-series, http://www.goldenear.com/images/manuals/Triton_One_Manual.pdf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří.