GoldenEar Triton Reference

Modelová řada Triton amerického výrobce reproduktorových soustav GoldenEar disponuje – s výjimkou toho nejmenšího “sloupku” – aktivní basovou sekcí. Basové reproduktory pohánějí zabudované zesilovače. Celá řada má i svůj vlastní, svébytný a minimalistický design, díky kterému reprosoustavy opticky “zmizí” v místnosti. Jakkoliv přehlédnutelné, kvalita jejich zvukového projevu je zcela nepřeslechnutelná.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
335 990 Kč
Kategorie: Sloupové reproduktory a reprosoustavy
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Uvedena cena za pár. Nová vlajková loď řady Triton. Elegantní a jednoduchý reproduktor Triton Reference v sobě skrývá spoustu kvalitních komponentů a nových audio technologií. Díky své nadprůměrné citlivosti 93,25 dB zní skvěle s téměř jakýmikoli high-end zesilovači.

Frekvenční rozsah - 12Hz - 35kHz, Citlivost - 93,25 dB, Rec. Amp - 20 - 750 Watts/channel, Rozměry - 171 (přední šířka) x 235 (zadní šířka) x 476 (hloubka) x 1473 (výška se základnou) mm, aktivní sub-bass.

 

Oficiální stránky výrobce: GoldenEar Triton Reference

Recenze magazínu Hifi-Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří.