GoldenEar Triton Three+

Modelová řada Triton amerického výrobce reproduktorových soustav GoldenEar disponuje – s výjimkou toho nejmenšího “sloupku” – aktivní basovou sekcí. Basové reproduktory pohánějí zabudované zesilovače. Celá řada má i svůj vlastní, svébytný a minimalistický design, díky kterému reprosoustavy opticky “zmizí” v místnosti. Jakkoliv přehlédnutelné, kvalita jejich zvukového projevu je zcela nepřeslechnutelná.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
97 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Triton Three + je menší verze oceněného Triton One a Triton Two +. Je ideálním řešením pro posluchače, kteří hledají více kompaktní reproduktory, které nabízí stejně vynikající výkon pro vysoce kvalitní dvoukanálové a vícekanálové systémy. Uvedena cena za pár. 

Frekvenční rozsah - 21 Hz - 35 kHz, Váha - 20,5 kg, Impedance - 8 Ohms, Rozměry - 1111 mm x 178 mm x 330 mm, http://www.goldenear.com/products/triton-series?gktab=2, http://www.goldenear.com/products/triton-series?gktab=1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu