Paradigm Monitor SE 3000f

Cenové rozpětí oblíbené Kanadské značky je vskutku obdivuhodné. Důkazem je tato nejlevnější řada reproduktorů. Vznikly za účelem nabídnout kvalitu a konkurovat masivní produkci reproduktorů. Zvukový projev je díky papírovým kónusům ozvučnic teplejší a jemnější než u ostatních řad značky.

Skladem na showroomu
Značka: Paradigm
24 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Sloupové
Citlivost: 91 dB
Frekvenční rozsah: ±3dB from 55 Hz - 21 kHz
Počet pásem: 3
Rozměr reproduktorů: 100.4cm × 23 × 28cm
Hmotnost reproduktorů: 15.8 kg
monitor se 3000f (1)
můžete vidět na showroomu

Reproduktory Monitor SE těží z mnohaleté zkušeností a technologií Paradigm v oblasti vědy o zvuku. Tento výzkum, který provedla společnost Paradigm ve spolupráci s Kanadskou národní radou pro výzkum, vyústil v mnoho inovativních materiálů a patentovaných zvukových technologií, které lze nalézt v reproduktorech Paradigm.

Oficiální stránky výrobce: Paradigm SE 3000F

Paradigm Monitor SE 3000f video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kanadská značka Paradigm byla založena na okraji Toronta v roce 1982 s cílem vyrábět ryze domácí reproduktorové soustavy světových parametrů navržené ne na základě spekulací, ale podle vědecky podložených poznatků a informací. Firma sídlí stále na okraji ontarijské metropole, dnes ale v obří továrně o rozloze 225 tisíc čtverečních stop vyrábí víc než dvě desítky modelových řad reprosoustav a systémů ozvučení, od těch cenově dostupných až po vrcholnou audiofilskou řadu Persona.

Zpět do obchodu