Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

Výkonná bezdrátová sluchátka na sport

Bezdrátová sluchátka určená pro sport. Speciálně navržena pro silný hudební výkon za každého počasí. Vodotěsné, bezpečné uchycení a dlouhá životnost baterie.

Skladem
Značka: Bang & Olufsen
8 990 Kč 8 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Sluchátka do uší
Záruka: 2 roky

Hudba vás dostane do cíle

Nic s člověkem nepohne tak, jako hudba. Čím intenzivnější je prožitek ze skladby, tím snazší je motivovat se ke sportovnímu výkonu. Tým předních světových inženýrů společnosti Bang & Olufsen pracoval na zajištění toho, aby Beoplay E8 Sport poskytovaly vysoce výkonný zvuk, který vám pomůže jít dále.

 

Odolnost vůči počasí

Používejte Beoplay E8 Sport za všech povětrnostních podmínek, aniž byste omezili svůj hudební zážitek. Bezdrátová sluchátka Beoplay E8 Sport jsou vyrobená z prvotřídních materiálů a díky tomu odolná proti potu s certifikací IP57 a zcela vodotěsná do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut. A po cvičení se snadno čistí.

 

Baterie

Sluchátka Beoplay E8 Sport vám poskytnou celodenní výdrž baterie. Jedno nabití poskytne až 7 hodin nepřetržitého přehrávání. A díky nabíjení z kompaktního přenosného pouzdra dosáhne celková doba přehrávání až 30 hodin. Pokud po tréninku zapomenete vložit sluchátka zpět do pouzdra, rychlé 20minutové nabití vám zajistí 90 minut poslechu. Pouzdro je také vybaveno technologií Qi pro bezdrátové nabíjení z volitelné nabíjecí podložky.

E8_Sport_Black_with_charging_padE8_oxygen_blue_case_closed_back

 

Padnou jako ulitá

Bez ohledu na druh sportu nebo místo kde cvičíte, sluchátka Beoplay E8 Sport jsou navržena tak, aby bezpečně seděla ve vašich uších. Jejich odolná, lehká a ergonomicky tvarovaná konstrukce je dodávána s několika druhy špuntů do uší a gumovými nástavci, které pomohou zajistit optimální přizpůsobení pro vaše uši. Když je čas ušní koncovky vyčistit, jednoduše je sundáte a opláchnete pod tekoucí vodou.

E8 Sport black 

 

FUNKCE

Přizpůsobte si hudební zážitek pomocí nastavení ekvalizéru BeoSonic v mobilní aplikaci Bang & Olufsen nebo aktivujte režim Transparency, který vám pomůže slyšet svět kolem vás. Čtyři vestavěné mikrofony zajišťují fantastickou čistotu zvuku, ať už budete přijímat hovory kdekoli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Dánská značka byla založena již v roce 1925 a vyrobili například první rádio do zásuvky. Peter Bang a Svend Olufsen od začátku věděli, že budou dělat vyjímečné věci, nechtěli dělat totéž co ostatní a tak od začátku razili kromě skvělé techniky také pokrokový design. Za krátkou dobu představili rádio Beolit 39, které bylo z bakelitu a stalo se díky do té doby nevídanému provedení trhákem. Ve válce utrpěli ohromné ztráty protože management B&O odmítl spolupracovat s nacisty a ti se jim pomstili vypálením výrobního závodu. Firmu to ale naopak zocelilo a  povstali z popela a najali designéra Fabiansena, který zajistil díky originálnímu designu odbyt na další léta.

Zlom ale nastal v době, kdy se šéfdesignérem stal David Lewis – vytvořil ikonické přístroje, které dnes najdete v nejprestižnějších hotelích, prezidentských kancelářích a také galeriích (většinu z produktů B&O najdete v newyorském muzeu designu). Od té doby je tato firma etalonem kvality a z hlediska dokonalosti zpracování hliníku. B&O je ale velmi tradiční značka, používá špičkové matreiály a technologie již nejméně 50 let a některé věci celá desetiletí nemění. Příkladem je dálkový ovládač k jejich televizím, dělá se již 30 let, je stále stejný a kompatibilní se všemi aktuálnímu modely (to znamená, že už tehdy věděli, jak to udělat univerzálně na léta dopředu). Dalším takový produktem jsou sluchátka Form 2, která máme v prodeji, vyrábí se již přes 20 let (verze “i” má navíc dálkové ovládání).

Systémy níže byly nejen zvukovými klenoty, ale také měly velmi nezvyklé ovládání – stačí projít kolem hifi systému BeoSound Ouverture – skleněná dvířka s bleskově odsunou a vyklopí se kryt na CD. Unikátem je i zřejmě nejdražší a nejrychlejší CD měnič na světě, BeoSound 9000. I on se již přes 20 let vyrábí, dokáže mezi šesti CD přejíždět tak rychle, že přechod mezi skladbami na různých CD nepoznáte (max šest sekund). 

Legendou se staly také reproduktory BeoLab 8000 i z hliníku o průměru jen 11 cm jste mohli slyšet hluboké basy i z velmi tenkého reproduktoru (to, co dnes umí malý Soundlink mini od Bose, ale 10x výkonnější) – Bang & Olufsen začal používat špičkovou technologii na kontrolu basů (do reproduktoru zabudoval senzor, který sleduje výchylku membrány a pokud by kmitala tak, že by zvuk byl zkreslený, zasáhne elektronika a sníží hloubku basu) – tím se dá z malého reproduktoru dostal VELKÝ bas při minimálním zkreslení, ale něco to stojí.

B&O vyrábí také léta televizory – už vás asi nepřekvapí, že TV se otáčí na motorizovaném stojanu za tím, kdo drží ovladač, také výška TV se mění motoricky. BO vyrábí obří displej, který má neskutečných 216 cm úhlopříčky a váží 200 kilo, to si na stěnu jen tak nepověsíte. Že za ni dáte milion vás už nepřekvapí. Jakmile jejich TV zapnete, černá obrazovka se rozhrne do stran jako opona. Ty divné věci dole jsou nejvýkonnější komerční reproduktory na světě – mají neskutečných 2500W výkonu (asi 10x tolik než cokoliv v podobném rozměru) a mohu vám z osobního setkání říct, že nic lepšího jste nikdy neslyšeli. Ty disky se starají o všesměrové šíření vysokých tónů, takže nemusíte sedět přesně uprostřed (jak je u 99% hifi reprosoustav nutné) a zvuk je i tak velmi věrný. Basy mají takovou hloubku, že fyzicky cítíte přítomnost klidně celého hudebního tělesa…Stojí asi 2,5 milionu, ale kdo na to má, bude zcela jistě spokojen. Technologii diskových reproduktorů B&O najdete i v limuzínách, například Audi A8 (od roku 2008), Bentley atd…

Zpět do obchodu