Matrix Audio Element S

Matrix Audio element S je velice kompaktní hifi streamer vysoké kvality, jež umožňuje posílat přesný digitální signál do D/A převodníků.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Matrix Audio
41 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Audio formáty: AIFF, WAV, WMA, MP3, FLAC, OGG, APE, DFF, AAC, ALAC, AIF, M4A, DSF, CUE, AIFC
Digitální vstupy: USB B, USB C
Digitální výstupy: optický, koaxiální, AES/EBU, IIS LVDS, USB A
Maximální rozlišení: 16-24Bit, 44.1 kHz – 192 kHz
Rozměry: Š: 24 cm, V: 6 cm, H: 25 cm
Streamování: AirPlay 2, Spotify Connect, DLNA/UPnP, TIDAL Connect, Roon Ready

Jednoduché a spolehlivé ovládání s MA Playerem

Audio streamery Matrix Audio používají vlastní, volně stažitelnou ovládací aplikaci (iOS, Google Play), vyvinutou pro co nejefektivnější a nejkomfortnější použití při výběru přehrávané hudby. S MA Playerem lze prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů ovládat populární hudební streamovací aplikace ve vysokém rozlišení (TIDAL, Qobuz a HIGHRESAUDIO), poslouchat internetové rozhlasové stanice (vTuner a Radio Paradise), přehrávat vlastní hudební soubory skrze DLNA/UPnP a využívat propojení AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect a Roon Ready. MA Remote App je pravidelně aktualizována pro co nejhladší a nejstabilnější používání.

Velká flexibilita pro připojení k D/A převodníkům

Matrix Audio Element S je precizní audio streamer nové generace, který disponuje digitálními rozhraními (COAXIAL, OPTICAL & AES/EBU, USB a IIS LVDS) pro přenos co nejpřesnějšího digitálního signálu PCM až 32Bit/768kHz nebo DSD až 512, díky Bit-Perfect technologii.

K dispozici je také digitální USB vstup (USB B) pro připojení k PC nebo jiným kompatibilním zařízením, což umožňuje odesílat kvalitnější digitální data do připojených D/A převodníků.

Maximální přesnost a čistota digitálního signálu

Element S je vybaven audiofilními Duo hodinami od Accusilicon, které pracují s extrémně nízkým fázovým šumem, což zajišťuje vysoce kvalitní zpracování přenosu jitteru. Díky tomu se zvukový přednes obohatí o vyšší přesnost, detaily a dynamiku.

Gigabit Ethernet a dvoupásmová Wi-Fi

Element S je vybaven nejen gigabitovým Ethernetem, ale také dvoupásmovým Wi-Fi připojením (2.4 GHz / 5 GHz), což poskytuje volnost a spolehlivost internetového připojení s dostatečnou přenosovou rychlostí pro streamování z hudebních služeb nebo vašich audio souborů z lokálních úložišť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Into The Music je slogan, který vyjadřuje stav života s obklopující hudbou všude kolem nás, užívejte si hudbu a integrujte hudbu do našeho života. Hudba je původní záměr.
Matrix Audio v nedávné době oslavilo 10 leté výročí od založení značky společně s nespočet ocenění a spokojených zákazníků po celém světě. Vývoj a historie začala však o mnoho let dříve, když již v roce 2001 v Xi'anu krásném starobylém městě s hlubokou kulturní historií 3 spolužáci ze střední školy spolupracovali na stavbě svých prvních reproduktorů. Jak to tak bývá vášeň v oboru pro dosažení co nejlepšího zvuku spojila jejich nadšení a začít spolupracovat na vývoji zcela nových audio zařízeních. Brzy následovalo rozhodnutí založit novou značku Matrix Electronic Technology Co., LTD Matrix Audio byl tedy na světě!
Zpět do obchodu