Sony Walkman NW-A306

Užijte si vysoce kvalitní zvuk díky tomuto stylovému a kompaktnímu přehrávači hudby, který vám umožní stahovat a streamovat ještě více oblíbené hudby. S plnou kompatibilitou Wi-Fi®, delší výdrží baterie a stylovým elegantním designem můžete přehrávat a hledat novou hudbu, ať už jste kdekoli.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
9 999 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
Snímek obrazovky 2023 03 16 v 14.31.31
Novinka můžete vidět na showroomu
 

Zažijte hudbu přesně podle záměru umělce i v kompaktním balení

 

Navrženo pro náročné posluchače

Užijte si vyšší kvalitu zvuku s řadou kodeků a technologií zpracování zvuku, které vám umožní poslech novými způsoby.

Kompatibilita s technologií Wi-Fi® pro přímé stahování a streamování hudby

Díky podpoře systému Android™ a kompatibilitě s technologií Wi-Fi®
nabízí model NW-A306 ještě více způsobů, jak poslouchat hudbu. Užívejte si oblíbené aplikace na streamování a hudbu přímo na Walkmanu® nebo získejte přístup ke své sbírce hudby z počítače.

Kompletně přenosný  

Toto zařízení s krásným designem je lehké a navržené do kapsy, takže si můžete vzít svoji hudbu kamkoli s sebou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu