Paradigm Prestige SUB 1000

Kdy jste naposledy slyšeli hudbu živě? Pokročilá a zcela nová řada oblíbené Kanadské značky vznikla za účelem zúročit léty nastřádané zkušenosti. Moderní prvky se zde snoubí s klasickou estetikou. Prestige Sub je speciálně navržen tak, aby odpovídal estetice řady Prestige.

Varianta
Skladem
Značka: Paradigm
109 490 Kč
Kategorie: Subwoofery

Paradigm staví jedny z nejsilnějších subwooferů na světě a nový Prestige 1000SW není výjimkou. Navržený, zkonstruovaný a ručně postavený v kanadské továrně, má čistý design s ovládacími prvky na přední straně včetně funkce Tone Sweep pro okamžité vyhledání chrastění a bzučení místnosti atd.

Prestige 1000SW je vybaven jedním 12 "vysokorychlostním měničem s uzavřeným krytem a vestavěným výkonovým zesilovačem Ultra Class D ™

 

Citlivost: 100 mV (mono)

RCA: 10k ohms; XLR: 20k ohms

Frekvenční rozsah: ±3 dB 22Hz – 255Hz

Váha: 41.3 kg

Rozměry: 46.4cm × 46.4cm × 42.2cm

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kanadská značka Paradigm byla založena na okraji Toronta v roce 1982 s cílem vyrábět ryze domácí reproduktorové soustavy světových parametrů navržené ne na základě spekulací, ale podle vědecky podložených poznatků a informací. Firma sídlí stále na okraji ontarijské metropole, dnes ale v obří továrně o rozloze 225 tisíc čtverečních stop vyrábí víc než dvě desítky modelových řad reprosoustav a systémů ozvučení, od těch cenově dostupných až po vrcholnou audiofilskou řadu Persona.