75" SONY LED Bravia XR-75X92K řada X92K

 

X92K | BRAVIA XR | Full Array LED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Google TV)

Na objednávku
Značka: SONY
68 799 Kč
Kategorie: Televize

Obraz a zvuk nové generace díky kognitivní inteligenci

Posuňte obraz a zvuk na novou úroveň díky procesoru Cognitive Processor XR™. Náš revoluční procesor v televizorech Sony BRAVIA XR™ reprodukuje obsah způsobem, který odpovídá vlastnostem lidského zraku a sluchu, a umožňuje tak dosáhnout neuvěřitelně realistického zážitku ze sledování. Ví totiž, jak lidské oči zaostřují, a pomocí křížové analýzy obrazu vytváří realistickou hloubku, mimořádný kontrast a nádherně živé barvy. 


 

Kontrast panelu Full Array s přirozenou hloubkou

 

Naše funkce Full Array LED zajišťovaná procesorem Cognitive Processor XR™ řídí podsvícení jednotlivých oblastí a dokáže tak nabídnout realistický kontrast světlých i tmavých míst současně. Inteligentní procesor se dívá na svět stejně jako vy a vylepšuje obraz tak, aby zajistil reprodukci realistických barev a hloubky.

 

 

 

Zvuk z obrazovky – obraz a zvuk v souladu

Dopřejte si s technologií Acoustic Multi-Audio™ zvuk, který bude dokonale ladit s veškerým děním na obrazovce. Výškové reproduktory pro lokalizaci zvuku zajišťují soulad obrazu a zvuku a poskytují tak strhující zážitek ze sledování.

 
Hlasové vyhledávání – stačí jen říci, co chcete sledovat
 
 

Najděte oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka hlasu na dálkovém ovladači.

                         

Recyklace a snížení odpadu ochraňují životní prostředí

 

Televizory BRAVIA XR nabízejí pohlcující zážitek a chrání životní prostředí. Při výrobě televizorů a obalů využíváme méně prvotních plastů. Rámeček televizoru X92K je vyroben z recyklovaného plastu. Naše technologie řízení podsvícení, kamera BRAVIA CAM a snímače zajišťují vysokou kvalitu obrazu a snižují spotřebu energie.

 

 

 
XR Picture

Široké spektrum barev pro dosažení reálných stínů a odstínů

Panel s podsvícením Full Array LED a technologií XR Triluminos Pro, které pohání procesor Cognitive Processor XR™, umožňuje televizoru X92K reprodukovat přes než miliardu barev s nepatrnými rozdíly, jaké pozorujete v reálném světě. Umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu, reprodukuje přirozené odstíny, zejména ty v zelené a červené barvě.

 

 

Vychutnejte si jasné a hlubší a sytější odstíny černé

Procesor Cognitive Processor XR™ vylepšuje obraz způsobem, jakým oči získávají informace o barvách a hloubce. Technologie XR Contrast Booster upravuje jas na obrazovce televizoru tak, aby dosáhla vyšších krajních hodnot v odlescích a sytějších odstínů černé ve stínech. Scény jsou hlubší a detailnější a působí realističtěji.

   

 

 
 
Obnovení ztracených textur, rozlišení obsahu zvýšené na 4K
 
 

Díky funkci XR 4K Upscaling si užijete zábavu v kvalitě blízké 4K. Náš procesor Cognitive Processor XR™ má přístup k ohromnému množství dat a dokáže inteligentně obnovit ztracené textury a detaily, aby zajistil realistický obraz.

 
Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání
 
 

Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Náš procesor Cognitive Processor XR™ s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy pohybu z několika snímků zajistí, že obraz bude plynulý a zřetelný.

 

  

XR Sound

Zvuk vycházející z obrazovky v dokonalém souladu s obrazem

 
 

Technologie Acoustic Multi-Audio™ zahrnuje čtyři výškové reproduktory pro polohování zvuku, takže vysokofrekvenční zvuky vycházejí ze správného místa a dokonale ladí s akcí. Díky subwooferům si vychutnáte také basy, ať už je televizor postavený kamkoli. 

Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem
 

S televizorem BRAVIA XR™ bude mít obsah prostorový zvuk. Technologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk pomocí reproduktorů televizoru, k dosažení zážitku z 3D zvuku tak nepotřebujete reproduktory ve stropu nebo nasměrované nahoru. Televizory BRAVIA XR™ jsou kompatibilní s technologií Dolby Atmos®.

 

 

 

Nejlépe funguje se zvukem od společnosti Sony
 
 

Naše nejnovější televizory BRAVIA XR jdou ještě dále a v kombinaci s vybavením pro reprodukci zvuku od společnosti Sony přinášejí bezkonkurenční audiovizuální zážitek díky špičkové kvalitě obrazu a zvuku XR.

 

Acoustic Center Sync

 

Připojení Televizoru Bravia XR  k soundbaru Sony vede ke zvýraznění centrálního reproduktoru a čistší a plnější reprodukci hlasu. Zvuk díky tomu bude dokonale ladit se vším, co se děje na obrazovce, a poskytne vám skutečně pohlcující zážitek.

Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound Personalizer

 

Přizpůsobte si technologii Dolby Atmos s reproduktorem SRS-NS7 připojení k televizoru BRAVIA XR. Při použití bezdrátového vysílače WLA-NS7 (prodává se samotně) si můžete vychutnat simulovaný prostorový zvuk 360 Spatial Sound is vybranými sluchátky Sony

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení