75" SONY Mini LED Bravia XR-75Z9K řada 9K

 

Z9K | BRAVIA XR | MASTER Series | Mini LED | 8K | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Google TV)

Na objednávku
Značka: SONY
199 999 Kč
Kategorie: Televize
338dc2b035c79859cbad0310074dad99
Novinka
ZDARMAZDARMA

Obraz a zvuk nové generace díky kognitivní inteligenci

Posuňte obraz a zvuk na novou úroveň díky procesoru Cognitive Processor XR™. Náš revoluční procesor v televizorech Sony BRAVIA XR™ reprodukuje obsah způsobem, který odpovídá vlastnostem lidského zraku a sluchu, a umožňuje tak dosáhnout neuvěřitelně realistického zážitku ze sledování. Ví totiž, jak lidské oči zaostřují, a pomocí křížové analýzy obrazu vytváří realistickou hloubku, mimořádný kontrast a nádherně živé barvy. 


 

Nekompromisní realismus 8K na velké obrazovce

 

Televizor Z9K osazený procesorem Cognitive Processor XR™ a naším novým panelem s rozlišením 8K a podsvícením mini LED dokáže zvýšit rozlišení libovolného obsahu téměř na úroveň odpovídající kvalitě 8K, takže na velké obrazovce uvidíte kromě mimořádného kontrastu také detailnější obraz s lepší reprodukcí textur. Dopřejte svým smyslům zážitek na hranici reality a vychutnejte si při sledování televizoru dojmy, jaké jste ještě nezažili.

 

 

Scény oplývající přesně nastaveným kontrastem a jasem
 
 
 

Unikátní technologie XR Backlight Master Drive, jejíž funkce zajišťuje procesor Cognitive Processor XR™, precizně řídí podsvícení Mini LED v tomto 8K televizoru BRAVIA XR Z9K nejnovější generace a dosahuje tak jasu, který skutečně uvidíte. Můžete si vychutnat nevídaný dynamický rozsah s oslnivě jasnými světly a tmavou černou i nádherně přirozené střední tóny prakticky bez odrazů nebo artefaktů kolem jasných míst.

 

 

Reproduktorem je rám – obraz a zvuk v souladu
 
 

Dopřejte si s technologií Acoustic Multi-Audio™ zvuk, který bude ladit s děním na obrazovce. Čtyři reproduktory v horní části a po stranách televizoru vylepšují zdroje zvuku a zajišťují harmonii obrazu a zvuku, takže si užijete zážitek jako v kině.

  

Hlasové vyhledávání – stačí jen říci, co chcete sledovat
 
 

Najděte oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka hlasu na dálkovém ovladači.

                         

Recyklace a snížení odpadu ochraňují životní prostředí

 

Televizory BRAVIA nabízejí pohlcující zážitek a chrání životní prostředí. Při výrobě televizorů a obalů využíváme méně prvotních plastů. Součásti televizoru Z9K jsou z materiálu SORPLAS™ od Sony, který se pyšní mírou recyklovatelnosti 85 %. Naše jedinečné technologie podsvícení, kamera BRAVIA CAM a snímače zajišťují vysokou kvalitu obrazu a také snižují spotřebu energie.

 

 
XR Picture
Zažijte realistickou hloubku s dokonalým kontrastem a jasem
 
 

Technologie XR Backlight Master Drive používá algoritmus tlumení, díky kterému dokáže přesně ovládat husou síť tisíců malinkých, navzájem nezávislých diod Mini LED. Soustředí světlo pro maximální jas téměř bez odlesků nebo světelných kruhů. Scény jsou plné jasných světel, hluboké černé a přirozených středních tónů.

 
 
Široké spektrum barev pro dosažení reálných stínů a odstínů
 
 

Technologie XR Triluminos Pro umožňuje televizoru Z9K zobrazovat více než miliardu barev a reprodukovat barvy i s rozdíly, jaké pozorujete v reálném světě. Díky panelu s barevným gamutem a procesoru zohledňujícímu lidské vnímání světa umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu pro přirozené odstíny v každém detailu.

 
 
Obnovení ztracených textur, rozlišení obsahu zvýšené na 4K
 
 

Díky funkci XR 4K Upscaling si užijete zábavu v kvalitě blízké 4K. Náš procesor Cognitive Processor XR™ má přístup k ohromnému množství dat a dokáže inteligentně obnovit ztracené textury a detaily, aby zajistil realistický obraz.

 
Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání
 
 

Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Náš procesor Cognitive Processor XR™ s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy pohybu z několika snímků zajistí, že obraz bude plynulý a zřetelný.

 

 

Krásný obraz na celé obrazovce
 
 

Panel X-Wide Angle™ zachovává nádherný obraz ze všech úhlů, takže i lidé sledující televizor ze stran získají stejně uspokojivý zážitek jako ti uprostřed. A díky technologii X-Anti Reflection je obraz mnohem zřetelnější s menší mírou odlesků.

      
X-Wide Angle X-Anti Reflection

 

 

XR Sound

Zvuk z obrazovky díky využití
výškových reproduktorů v rámu
 
 

Technologie Acoustic Multi-Audio™ zahrnuje čtyři výškové reproduktory pro polohování zvuku, takže vysokofrekvenční zvuky vycházejí ze správného místa a dokonale ladí s akcí. Díky subwooferům si vychutnáte také basy, ať už je televizor postavený kamkoli. 

Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem
 

S televizorem BRAVIA XR™ bude mít obsah prostorový zvuk. Technologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk pomocí reproduktorů televizoru, k dosažení zážitku z 3D zvuku tak nepotřebujete reproduktory ve stropu nebo nasměrované nahoru. Televizory BRAVIA XR™ jsou kompatibilní s technologií Dolby Atmos®.

 

 

 

Nejlépe funguje se zvukem od společnosti Sony
 
 

Naše nejnovější televizory BRAVIA XR jdou ještě dále a v kombinaci s vybavením pro reprodukci zvuku od společnosti Sony přinášejí bezkonkurenční audiovizuální zážitek díky špičkové kvalitě obrazu a zvuku XR.

 

Acoustic Center Sync

 

Připojení Televizoru Bravia XR  k soundbaru Sony vede ke zvýraznění centrálního reproduktoru a čistší a plnější reprodukci hlasu. Zvuk díky tomu bude dokonale ladit se vším, co se děje na obrazovce, a poskytne vám skutečně pohlcující zážitek.

Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound Personalizer

 

Přizpůsobte si technologii Dolby Atmos s reproduktorem SRS-NS7 připojení k televizoru BRAVIA XR. Při použití bezdrátového vysílače WLA-NS7 (prodává se samotně) si můžete vychutnat simulovaný prostorový zvuk 360 Spatial Sound is vybranými sluchátky Sony

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení