Atoll TU80 SE

Nový audiofilní tuner FM TU80SE jež nahrazuje TU80.

 

Skladem
17 890 Kč 8 990 Kč
Kategorie: Tunery
Záruka: 24 měsíců
Rozměr přehrávače: 440x90x270mm
Hmotnost přehrávače:: 4kg
Atoll TU80 SE voix
Výprodej Vystaveno na showroomu
17 890 Kč

Atoll FM tuner TU80SE nabízí automatické ladění a ukládání až 20 stanic, včetně informací RDS. Jak je u francouzské značky zvykem, vynikající provedení šasi, precizně navržený vnitřek, kdy o všechny výstupní stupně jsou postaveny na diskrétních součástkách polarizovaných ve třídě A zaručuje přesný a zvuk s teplým charakterem. TU80SE je vybaven vysoce přesným FM přijímačem s automatickým skenováním kanálů MONO / STEREO ( umožňuje přednastavit až 20 kanálů.)s výběrem RDS systémem. 

 

Francouzská značka Atoll nabízí audio elektroniku v cenovém rozpětí od 10 do 150 tisíc korun. Kromě osobitého designu mají všechny její přístroje společné především poctivé provedení, inspirované touhou po dosažení maximálně věrné reprodukce za rozumnou cenu.  

Oficiální stránky výrobce: Atoll TU80 SE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značku Atoll založili v roce 1997 v severofrancouzské Normandii bratři Stéphane a Emmanuel Dubreuilové s cílem nabídnout elektroniku high-endových parametrů i těm, kteří nemají neomezený rozpočet. Pro Atoll je typická nejen originální estetika, ale především důraz kladený na kvalitu výroby.