McIntosh MR89

  • Obsahuje mnoho vylepšení a nových funkcí, díky kterým je poslech rádia příjemnější
  • Výstupní měřiče 60 dB ukazují úroveň signálu, který je dodáván z analogových výstupů
  • Exkluzivní radiofrekvenční obvody
  • Pokročilý výkon s nízkým zkreslením
  • Digitální a analogové výstupy
Na objednávku
Značka: McIntosh
159 990 Kč
Kategorie: Tunery
Záruka: 2 roky
I když není pochyb o popularitě a stálosti placených služeb streamování hudby, stále existuje spousta bezplatné hudby, která se vysílá vzduchem z tisíců tradičních rozhlasových stanic. A McIntosh má dlouhou a významnou historii s rádiem a tunery. McIntosh MR78 ze 70. let je mnohými považován za jeden z nejlepších – ne-li nejlepší – tunerů, který kdy byl vyroben. AM/FM tuner MR89 pokračuje v této tradici dokonalosti tuneru tím, že vám umožní vychutnat si množství bezplatného streamování hudby přes neviditelné vlny.
MR89 je vybaven exkluzivním rádiovým frekvenčním (RF) obvodem McIntosh, který je schopen přijímat silné FM signály z blízkých stanic – což může u menších tunerů způsobit přetížení a zkreslení – a zároveň je schopen naladit slabší FM signály umístěné dále s minimálními náklady. k žádnému hluku. Pokročilý monitor kvality signálu MR89 dokáže zobrazit detailní signál, vícecestné a šumové úrovně příchozích RF signálů, aby pomohl doladit optimální umístění vaší AM nebo FM antény. Dodává se s naší anténou RAA2 AM, která obsahuje 20 stop (6 m) dlouhý kabel, který poskytuje flexibilitu při umístění antény pro nejlepší možný příjem rádiového signálu; váš prodejce McIntosh vám bude schopen pomoci s výběrem správné FM antény na základě umístění vašeho domova vzhledem k vašim oblíbeným FM stanicím. Pro připojení MR89 k vašemu domácímu audio systému je zahrnuta dvojice vyvážených a nesymetrických analogových výstupů spolu s jedním digitálním koaxiálním a optickým výstupem.
McIntosh MR89 AM/FM Tuner
V MR89 bylo provedeno mnoho vylepšení, aby byl poslech vašeho rádia příjemnější. Citlivost, poměr signálu k šumu, harmonické zkreslení, selektivita kanálů a stereo separace byly důkladně analyzovány a promyšleně aktualizovány, což vedlo ke značnému zlepšení výkonu každého z nich. Byla také přidána řada nových funkcí. Aby bylo možné pomoci se stereofonním vysíláním FM v nižší kvalitě, bylo Stereo Blending vylepšeno zavedením nové možnosti High Blend, která agresivněji mísí vysokofrekvenční část zvukového frekvenčního rozsahu. Nová funkce Softmute snižuje zvukový výstup při příjmu stanic s nízkou kvalitou nebo mezi stanicemi statického a šumu. Další přidanou metodou ke snížení hluku a vylepšení vašeho zážitku z poslechu je nová funkce Highcut, která redukuje vysokofrekvenční audio obsah. Pro Stereo Blending, High Blend, Softmute a Highcut je k dispozici několik nastavení agresivity, aby vyhovovala kvalitě stanice a vašim preferencím poslechu.
McIntosh MR89 AM/FM Tuner Rozhlasové stanice AM a FM se ladí pomocí plynule působícího ladícího knoflíku. MR89 podporuje FM Radio Broadcast Data System (RBDS)1, který umožňuje na displeji zobrazovat různé informace, jako je název stanice, hudební žánr, jméno interpreta a název skladby (za předpokladu, že stanice taková data vysílá). Zobrazení dat RBDS lze upravit nebo zcela vypnout podle vašich představ. Funkce vyhledávání je dostupná buď prostřednictvím ovládacích prvků na předním panelu, nebo z přiloženého dálkového ovladače. Citlivost funkce Seek je nastavitelná prostřednictvím nabídek nastavení. MR89 dokáže uložit až 20 přednastavených stanic v pásmu AM i FM.
Pár 60dB výstupních měřičů ukazuje úroveň signálu, který je dodáván z analogových výstupů každého kanálu. Zatímco hlasitost je ovládána vaším předzesilovačem, integrovaným zesilovačem nebo jiným ovládacím zařízením, měřiče na MR89 přesně zobrazují audio výstup levého a pravého kanálu generovaný z přijímané stanice. V závislosti na přijímaném programu jsou měřiče dobrým ukazatelem vynikající stereo separace MR89. McIntosh MR89 AM/FM Tuner
MR89 může přijímat následující FM frekvence, které se používají v uvedených regionech i v mnoha dalších částech světa: 87,5 MHz – 108,0 MHz (Evropa); 88,1MHz – 107,9MHz (USA); a 76,0 MHz – 108,0 MHz (Japonsko). Pro příjem AM může přijímat 531 kHz – 1701 kHz (Evropa); 530 kHz – 1700 kHz (USA); a 531 kHz – 1629 kHz (Japonsko).
Přední panel z černého skla, měřiče, knoflíky a koncovky z broušeného hliníku jsou umístěny v šasi z nerezové oceli vyleštěné do luxusního zrcadlového provedení, které dodává nadčasový vzhled McIntosh. MR89 lze spárovat s řadou zesilovačů, gramofonů, CD přehrávačů, procesorů domácího kina, zařízení pro korekci místnosti, reproduktorů a dalších zdrojových komponentů a vytvořit tak kompletní domácí audio systém. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MR89

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení