KEF T305 System, sada 5.1 SLIM

Lifestylové domácí kino

   Ultimátní sestava KEF T305 obsahuje to nejlepší pro zážitek jako v kině - satelity T301, subwoofer T2, který je přes svou kompaktnost velmi výkonný. Díky těmto aspektům už pomalu přestává záležet na velikosti vaší místnosti, jelikož systém dokáže vyvinout bohatý zvukový obraz, který vás pohltí jako nikdy předtím.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: KEF
55 940 Kč
Kategorie: Sestavy k TV
Záruka: 24 měsíců

   Jaké je doporučené umístění satelitů a subwooferu? Satelit pro centrální kanál by měl být umístěný nejlépe na střed pod nebo nad televizor, popř. plátno. Satelity pro levý a pravý přední kanál by měly být umístěny symetricky vlevo a vpravo od zobrazovače do výšky 0,8-1m (střed satelitu) a nejlépe 0,5-1m od boční stěny s natočením směrem do středu místnosti v případě umístění na stojan. Satelity pro levý a pravý zadní kanál by měly být stejně jako přední satelity jen na protilehlou stěnu. Subwoofer by měl ležet na zemi mezi pravým a levým předním kanálem.

   Satelity se mohou instalovat na stojan, kde je volitelný originální stojan KEF, mohou být postaveny na polici, na regál nebo na zeď, kde dosáhnete nejlepších nejlepších zvukových vlastností. Satelity jsou dodávány včetně stojanů na polici a držáků na zeď.

Sestava se skládá z:

  • 4x T301 (přední a zadní pár)
  • 1x T301c (centrální repro)
  • 1x T2 (aktivní subwoofer)

 

Oficiální stránky výrobce: T305 Home Theatre Speaker System

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu