HiFiMAN DEVA

Elegantní a ergonomický design

Zcela nová stylová magnetoplanární sluchátka s modulární koncepcí.  Sluchátka tak lze připojit k telefonům, přenosným přehrávačům nebo je digitálně propojit s počítačem a používat je jako externí zvukovou kartu s vysokým rozlišením pro přehrávání hi-res tracků z lokální knihovny nebo streamovacích služeb typu TIDAL apod.

Skladem
Značka: HiFiMAN
9 790 Kč 6 690 Kč
Kategorie: Uzavřená konstrukce
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 20Hz - 20kHz
Impedance: 18 Ω
Citlivost: 93,5dB
Konektor: 3.5mm symetrický jack
Hmotnost: 360g
HiFiMAN Deva Magnetic 2 570x570
Akce Vystaveno na showroomu
9 790 Kč

Modulární koncepce

Sluchátka lze používat jako pasivní (připojení kabelem přes 3,5 mm jack) nebo aktivní pomocí dodaného modulu se zesilovačem a DA převodníkem.

 

Pasivní i aktivní využití díky zásuvnému modulu

Zásuvný modul zesilovače a DAC převodník v jednom:

  • Výdrž baterie: 4 hodiny na jedno nabití
  • Hmotnost: 25 g
  • Podpora formátů LDAC, APTX-HD, APTX, AAC, SBC
  • Bluetooth/USB DAC nebo jen Bluetooth
  • Rozlišení až 24bit/192kHz (USB), 24bit/96kHz (Bluetooth)
  • Vestavěný mikrofon

 

Každodenní společník

Sluchátka tak lze připojit k telefonům, přenosným přehrávačům nebo je digitálně propojit s počítačem a používat je jako externí zvukovou kartu s vysokým rozlišením pro přehrávání hi-res tracků z lokální knihovny nebo streamovacích služeb typu TIDAL apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů
Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.