GoldenEar Invisa MPX

Jak už název napovídá, vestavné nástěnné a stropní reproduktory GoldenEar pro instalace domácího kina byly navrženy tak, aby poskytly typický zvuk této značky, ale v místnosti zcela zanikly. K tomu jim napomáhají i jejich magnetické kryty – reproduktory z řady Invisa díky nim mohou být skutečně téměř neviditelné.  

Skladem
19 590 Kč –13 % 16 990 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 24 měsíců
GoldenEar Invisa MPX
Akce
19 590 Kč –13 %

Cena za kus. Vestavný reproduktor, obdélník.

Frekvenční rozsah - 27 Hz - 35 kHz, citlivost 90 dB, jmenovitá impedance 8 ohmů. Rozměry: reprodukor - 35,23 (přední výška) x 18,42 (přední šířka) x 8,7 (zadní šířka) cm, Rozměry: obdélník - 36,83 x 19,69 cm, Rozměry: výřez - 32,9 x 15,88 cm, Váha - 2,7 kg, Přepravní váha - 15,88 kg, http://www.goldenear.com/products/invisa-series?gktab=2, http://www.goldenear.com/images/brochures/GET_Invisa_Series_Literature.pdf, http://www.goldenear.com/images/manuals/Invisa_MPX_Manual.pdf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu