Anthem MRX 1140

Nejmodernější AV Reciver Anthem MRX 1140 je jedinečné řešení jak přinést prémiový zvuk do jakéhokoli domácího kina nebo mediální místnosti. Díky třem výstupům HDMI (1x eARC) bezproblémově integrujte svůj chytrý televizor nebo projektor. Přístroj disponuje až sedmy HDMI vstupy pro maximální flexibilitu nejrůznějších digitálních AV komponentů s podporou Dolby Vision, HDR a Hybrid Log Gamma.Integrovováním nových funkcí přináší nové možnosti v robustní konstrukci Anthem.

Nejnovější AV Recivery a procesory Anthem MRX Series je špičkové audiovizuální centrum domácího kina a zvuku co lze v dané kategorii pořídit.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Anthem
133 290 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Vícekanálový AV Reciver
Počet kanálů: 11.2 (15.2 s koncovým zesilovačem)
HDMI vstupy / výstupy: 7/3 ( 1x HDM eARC)
Digitální audio vstupy/ výstupy: 2x koax, 3x optický / 1x optický
Analogové výstupy: 5x RCA
Podporované audio formáty: Dolby Atmos, DTS:X
Podporované video formáty: Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR), Hybrid Log Gamma (HLG)
Rozměry AV Reciveru: 43.18 x 15.24 x 36.4 cm
Hmotnost AV Reciveru: 15.2 Kg

Všechny komponenty AVM/MRX podporují Apple AirPlay a AirPlay 2, které umožňují uživateli streamovat obsah a skladby uložené v místních sítích do jakéhokoli zařízení s podporou AirPlay. AirPlay 2 přidává podporu pro přehrávání na více zařízeních, takže svou hudbu můžete používat jako multiroom v celém domě. Je také podporována ovládací aplikace Roon.

Nakonfigurujte kanály zesilovače pro potřeby svého systému a poté zdokonalte prezentaci pomocí ARC Genesis, který je pro nejnovější generaci AV procesorů a reciverů Anthem opět zdokonalen a vylepšen o nové možnosti nastavení cílové křivky včetně hlubokých basů a vysokých frekvencí; vylepšené algoritmy a mnoho dalšího.

ARC Genesis je nejnovější software, který pracuje s mnoha produkty Anthem nebo Paradigm s podporou ARC. Mezi nové funkce patří podpora pro Mac i Windows; nové možnosti nastavení cílové křivky včetně hlubokých basů a vysokých frekvencí; vylepšené algoritmy a mnoho dalšího.

Klíčové vlastnosti Anthem MRX 540: 

  • 15.2 Pre-Amplifier / 11 Amplifier Channel
  • Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced.
  • Výkon 5 x100 W při 8 ohmech.
  • HDMI v2.1 8K (Upgradeable)
  • Kompatibilta s Airplay 2
  • Kalibrace místnosti pomocí softwaru ARC (Anthem Room Correction).

 

Oficiální stránky výrobce: Anthem MRX 1140

Anthem MRX 1140 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery kanadské značky Anthem představují technologicky nejpokročilejší, ale cenově dostupné a snadno ovladatelné přístroje pro všechny systémy domácího, ale i poloprofesionálního audia a videa. Značka Anthem na trh přináší své výrobky s atraktivním a funkčním průmyslovým designem, logickými schématy zapojení a přehlednými a uživatelsky příjemnými menu už víc než 20 let. 

 

 

 

Zpět do obchodu