Marantz NR1200

Štíhlý Stereo Síťový Receiver s Vestavěným Systémem HEOS

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Marantz
14 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7,9 kg
Rozměry: 440 x 378 x 105 mm
Výkon: 75 W / 8 ohm

Moderní Stereofonní Receiver

NR1200 se snadno nastavuje a snadno konkuruje soundbaru pro celé domácí kino, poskytuje vynikající kvalitu zvuku, vyšší výkon pro vybrané reproduktory a větší možnosti připojení včetně služeb streamování hudby. Moderní a elegantní design NR1200 je dokonalou volbou pro Hi-Fi a připojení k televizoru.

Všestranná HDMI ARC Konektivita

Obsahuje 5 vstupů HDMI, z nichž každý podporuje HDCP 2.3, video 4K Ultra HD 60 Hz, vzorkování 4:4:4 Pure Color, HLG, vysoký dynamický rozsah (HDR10), video 21:9, 3D a průchod BT.2020. Navíc funkce ARC (Audio Return Channel) podporuje přenos zvuku z televizoru pomocí jediného kabelu HDMI, což zjednodušuje celkové nastavení.

Síla, Která Vyhoví Vašim Zvukovým Preferencím

Ať už jsou vaše audiofilské sklony jakékoli, Marantz NR1200 vám vždy poskytne požadovaný zvuk díky výkonnému diskrétnímu zesilovači s vysokými proudy, samostatným obvodem L/P zesilovače a výkonovým transformátorem. S výkonem 75 W na kanál si vychutnáte svou hudební sbírku ve vysokém rozlišení s vytříbeným zvukem Marantz.

Vestavěný systém HEOS

Streamujte nejoblíbenější hudební služby - například Spotify Free a Premium, Amazon Music, Tidal a mnoho dalších - přes Bluetooth, AirPlay 2 nebo aplikaci HEOS. Díky technologii HEOS Built-in si můžete vychutnat oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti vašeho domova a vychutnat si bezdrátový zvuk v celé domácnosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu