Matrix Audio Element P2

Výkonový zesilovač v moderním designu Matrix Audio pracujíce ve třídě D o výkonu 2 x 230W (4Ω). Zesilovač lze použít také v mono konfiguracích. 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Matrix Audio
42 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Hmotnost: 4 kg
Rozměry: H: 26 cm, V: 6 cm, Š: 34 cm
Typ zesilovače: Třídy D
Výkon: 2x 230W (4Ω), 2x 110W (8Ω), 500W (8Ω), 850W (4Ω)
THD: 0.008%

Vysoký výkon a flexibilita

Zesilovač disponuje obrovským výkonem pro náročné regálové i sloupové reproduktory. Element P2 je vhodný také pro zapojení v náročnějších výkonných sestavách díky režimu mono, který dosáhne až 850 W při 4Ω zátěži.

Moderní konektivita pro snadnou obsluhu

Zesilovač je vybaven symetrickými XLR (mono, stereo) i RCA analogovými vstupy pro zapojení s jakýmkoli předzesilovačem, zesilovačem či procesorem. Zadní panel je pro maximální pohodlí vybaven vstupem i výstupem Trigger, což umožňuje zesilovači pracovat bez nutnosti manuálního zapínání a vypínání.

Preciznost zpracování Element série

Velký důraz byl kladen na kvalitu zpracování nejen vnitřního uspořádání, ale také vstupů a výstupů zesilovače. Ve srovnání s minulým modelem byly vylepšeny výstupní repro terminály použitím vodičů z pozlacené čisté mědi s antioxidačním ošetřením, což umožňuje dosáhnout nízké impedance a vysoké spolehlivosti.

Antivibrační technologie pro přesný zvuk

Důležitým prvkem pro dosažení co nejpřesnějšího zvuku je antivibrační technologie využívající podložky CBVB, které jsou vyrobeny pomocí šesti keramických kuliček a pohlcující silikonové pryže. Zvuk tak dosahuje větší transparentnosti a široké zvukové scény.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Into The Music je slogan, který vyjadřuje stav života s obklopující hudbou všude kolem nás, užívejte si hudbu a integrujte hudbu do našeho života. Hudba je původní záměr.
Matrix Audio v nedávné době oslavilo 10 leté výročí od založení značky společně s nespočet ocenění a spokojených zákazníků po celém světě. Vývoj a historie začala však o mnoho let dříve, když již v roce 2001 v Xi'anu krásném starobylém městě s hlubokou kulturní historií 3 spolužáci ze střední školy spolupracovali na stavbě svých prvních reproduktorů. Jak to tak bývá vášeň v oboru pro dosažení co nejlepšího zvuku spojila jejich nadšení a začít spolupracovat na vývoji zcela nových audio zařízeních. Brzy následovalo rozhodnutí založit novou značku Matrix Electronic Technology Co., LTD Matrix Audio byl tedy na světě!
Zpět do obchodu