Emotiva 2M XF/XM-1

XLR symetrický audio kabel Emotiva XF/XM je signálový kabel z kvalitních materiálů. Nabízí úzký profilový konektor pro více místa u těsně položených připojení a mosazné konektory. Délka 2 m. Výrobce: Emotiva, model: 2XF/XM-1

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Emotiva
390 Kč
Kategorie: XLR kabely

Dvoumetrová Emotiva XF/XM-1 je XLR male-to-female e-connect kabel z prvotřídních materiálů.
Tyto nové vysoce kvalitní kabely zaručují výkon v podobě tenkých, flexibilních a snadno trasovatelných kabelů. Masivní mosazná tělesa konektorů, s odolným a atraktivním černým povrchem, přelisovanými vnitřními spoji a silným zlacením na všech elektrických kontaktních plochách zajišťují dlouhou životnost. Flexibilní dobře krytý kabel nabízí vynikající elektrický výkon a chrání integritu zvukového signálu. Precizní konektory s úzkým profilem nabízejí dostatek prostoru pro blízko položené konektory na zadním panelu moderních procesorů s vysokým počtem kanálů.
Pokud máte dost kabelů, které mají údajně bořit zákony fyziky a slibují kouzelné proměny vašeho AV systému, bude pro vás tento kabel příjemnou změnou. E-connecty od Emotivy jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a komponentů, vyrobených za přísných standardů kontroly kvality. Jsou navrženy týmem zkušených designérů a odrážejí respekt k osvědčené vědecké práci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Image result for emotiva logo png   Americká značka Emotiva ve svojí poměrně krátké historii stihla získat pozornost těch, kteří chtějí "hodně muziky za málo peněz". Firma se nebojí ani domácího kina a v jejím katalogu najdete kompletní řešení pro dvou i multikanálové audio zážitky. Za návrhem produktů stojí několik lidí se zkušenostmi z vývoje pro opravdu zvučná a tradiční jména amerického high-endu. 
 
Ačkoliv se jeden čas zdálo, že systémy domácího kina po boomu před 20 lety zase poněkud ztratily na důležitosti, poslední léta se profiluje skupina lidí, kteří si chtějí dopřávat plnohodnotné vícekanálové kino zážitky nejen ve velkých kinosálech, ale i v pohodlí domova. Sehnat nicméně adekvátní výbavu, která nestojí stovky tisíc až několik milionů není úplně nejjednodušší - buď jsou totiž k dispozici vlastně poměrně levné A/V receivery nebo ultimativní řešení s oněmi astronomickými cenovkami. Do poměrně prázdné sféry mezi nimi se nyní trefuje na cenovou výhodnost orientovaná Emotiva z Franklinu ve státě Tennessee.
Zpět do obchodu