Accuphase C-2150

Stereofonní předzesilovače japonské high-end značky Accuphase patřícímu díky svým technologiím k tomu nejlepšímu v dané kategorii, začíná modelem C-2150.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Accuphase
199 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
S/N (odstup signál/šum):: 110 dB
Zdrojové vstupy:: 5x RCA, 2x XLR, Volitelné moduly (phono/digital)
Zdrojové výstupy:: 2x RCA, 2x XLR, Sluchátkový
Rozměry předzesilovače:: 465/150/405 mm
Hmotnost předzesilovače:: 16,9 kg

Jako každý model Accuphase, který prochází pravidelně několikaletým neustálým vývojem a vylepšením je pro aktuálně vstupní model předzesilovače poprvé použita kombinace topologie zvaná ANCC (Accuphase Noise and distortion Canceling Circuit) s principem firemním ovládání hlasitosti AAVA (Accuphase Analog Vari-gain Amplifier) což vede k ultra nízkému šumu a minimálnímu zkreslení. Stejně jako u vyšších modelů je použita plně modulární konstrukce s výkonným napájením pro levý a pravý kanál zvlášť spolu na míru vyrobenými kondenzátory. Komfortní flexibilitu dokazuje nejen dostatek analogových RCA a XLR vstupů, ale také možnost vybavit předzesilovač volitelným digitální modulem (DAC-50) nebo phono modulem (AD-50) pro připojení gramofonu s MM/MC přenoskami.

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase C-2150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Zpět do obchodu