Accuphase C-3900

Tento ultimátní předzesilovač je již druhý komponent, který si japonský výrobce nadělil k 50 – letému výročí založení firmy.

Na objednávku
Značka: Accuphase
829 900 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
S/N (odstup signál/šum):: 112 dB
Zdrojové vstupy:: 6x RCA, 4x XLR, Externí PRE vstup: 1x XLR, 1x RCA
Zdrojové výstupy:: 2x RCA, 2x XLR, Sluchátkový
Rozměry předzesilovače:: 477/156/412 mm
Hmotnost předzesilovače:: 24,6 kg

Stejně jako v případě integrovaného zesilovače E-800 i zde jsou požity nejlepší technologie, které má Accuphase k dispozici. Přístroj vychází z referenčního předchozího modelu C-3850. Po 5- letém výzkumu a neustálého vylepšování již dokonalého, přichází na svět předzesilovač C-3900 nastavující zvukovou kvalitu nových rozměrů. Naprostou transparentnost zajišťuje vylepšená technologie AAVA se zdvojením symetrickým řízením, podpořené výkonným napájením s zcela nově vyvinutými filtračními kondenzátory. Oproti C-3850 navíc nabízí vylepšenou ANCC (Accuphase Noise And Distortion Canceling Circuit) pro ultra nízký šum, až o 30% nižší šum výstupního napětí. Značného vylepšení došlo i u sluchátkového zesilovače, dosahující kvalit high-end parametrů i pro náročné audiofily.

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase C-3900

Accuphase C-3900 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení