Atoll SDA100

Univerzální přístroj

All in One zesilovač z dílen francouzského výrobce v sobě kombinuje integrovaný zesilovač, DAC (převodník digitálního signálu na analogový) a streamer (síťový přehrávač) v jednom. Výborné dílenské zpracování. Skvělý poměr cena/výkon.

Varianta
Skladem
59 990 Kč 37 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 2x 70W 4Ω / 2x 60W 8Ω
Rozměry: 44 x 29 x 9 cm
Atoll SDA100 voix
Výprodej Vystaveno na showroomu
59 990 Kč

All in one řešení 

SDA100 dokáže rozpoznat celou řadu periferních zařízení a přečíst řadu různých formátů souborů.

Je vybaven DAC a může se přímo připojit k počítačům přes dva vyhrazené USB porty (z nichž jeden umožňuje asynchronní 24bitový / 192KHz vstup) nebo klasický ethernetový port RJ45. Může se také připojit k mobilním zařízením pomocí technologie Bluetooth aptX nebo vyhrazeného USB portu na čelním panelu.

K těmto portům se připojuje několik dalších: dva digitální porty (pro koaxiální a optické kabely) a analogový port.

Zdá se, že až do tohoto bodu popisu se SDA100 neliší od mnoha jiných zařízení na trhu.

SDA100 však ve skutečnosti jde mnohem dále tím, že také integruje streamer, který po připojení k místní síti (pomocí kabelu Ethernet nebo WIFI) může snadno číst soubory v různých formátech (včetně FLAC / WAV [až 24 bitů / 192 kHZ], ALAC, AIFF a MP3).

Tyto soubory lze umístit kdekoli ve vaší místní síti, ať už jsou uloženy na jednotce NAS (network-attached-storage), počítači nebo mobilním zařízení.

Integrovaný přístup k internetu na SDA100 také znamená, že si může naladit 1 500 internetových rozhlasových stanic.

Kromě živého streamování hudby můžete také poslouchat všechny podcasty vytvořené programy na těchto rozhlasových stanicích (pokud tuto službu nabízejí).

Oficiální stránky výrobce: Atoll SDA 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značku Atoll založili v roce 1997 v severofrancouzské Normandii bratři Stéphane a Emmanuel Dubreuilové s cílem nabídnout elektroniku high-endových parametrů i těm, kteří nemají neomezený rozpočet. Pro Atoll je typická nejen originální estetika, ale především důraz kladený na kvalitu výroby.