EMOTIVA BASX A-150

Emotiva BasX A-150 je vynikající koncový stereo zesilovač třídy A/B o výkonu 2x 75 watů při 8Ω .

Na objednávku
Značka: Emotiva
13 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Koncový stereo
Výkon zesilovače: 75W 8 Ω , 150W 4 Ω
Frekvenční rozsah: 5 Hz až 80 kHz (+ / - 1.8 dB)
S/N (odstup signál/šum): > 100 dB
Damping factor (8 Ohm zátěž): > 500
Zisk: 29 dB
Vstupy zesilovače: RCA
Rozměry zesilovače š v h: 43,18 x 7,93 x 34,3 cm
Hmotnost zesilovače: 7 kg
a150a
Novinka

O napájení zesilovače se stará mohutné toroidní trafo, které poskytuje dostatečný výkon i pro větší a náročnější reproduktory. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

Emotiva BASX A-150 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Image result for emotiva logo png   Americká značka Emotiva ve svojí poměrně krátké historii stihla získat pozornost těch, kteří chtějí "hodně muziky za málo peněz". Firma se nebojí ani domácího kina a v jejím katalogu najdete kompletní řešení pro dvou i multikanálové audio zážitky. Za návrhem produktů stojí několik lidí se zkušenostmi z vývoje pro opravdu zvučná a tradiční jména amerického high-endu. 
 
Ačkoliv se jeden čas zdálo, že systémy domácího kina po boomu před 20 lety zase poněkud ztratily na důležitosti, poslední léta se profiluje skupina lidí, kteří si chtějí dopřávat plnohodnotné vícekanálové kino zážitky nejen ve velkých kinosálech, ale i v pohodlí domova. Sehnat nicméně adekvátní výbavu, která nestojí stovky tisíc až několik milionů není úplně nejjednodušší - buď jsou totiž k dispozici vlastně poměrně levné A/V receivery nebo ultimativní řešení s oněmi astronomickými cenovkami. Do poměrně prázdné sféry mezi nimi se nyní trefuje na cenovou výhodnost orientovaná Emotiva z Franklinu ve státě Tennessee.