EMOTIVA PA-1

Emotiva Stealth PA-1 je symetrický koncový zesilovač monoblock třídy D. PA-1 kombinuje kompaktní rozměry, skvělý výkon a vynikající kvalitu zvuku v jednom praktickém balení.

Na objednávku
Značka: Emotiva
10 490 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Koncový monoblok
Výkon zesilovače: 140W 8Ω, 300W 4Ω, 450W 2.7Ω
S/N (odstup signál/šum): 112 dB
Frekvenční rozsah: 20 Hz to 20 kHz +/- 1 dB
Damping factor: >500
Vstupy zesilovače: XLR, balanced ¼”, unbalanced ¼”, Trigger
Rozměry zesilovače: 21,6 x 4,4 x 22,9 cm
Hmotnost zesilovače: 1,36 kg

Zesilovač Stealth PA-1 je ideálním řešením všude tam, kde je zapotřebí malý výkonový zesilovač monoblock. Jeden použijte pro středový reproduktor, pár pro celý systém domácího kina nebo několik monoblocků pro přidání dalších kanálů do vašeho aktuálního audio systému. Výkon 140W RMS při 8 Ohm nebo 300W RMS při 4 Ohm. Nepřehřívají se a vyžadují pouze minimální větrání. Protože je malý, PA-1 monoblock se pohodlně vejde na jakoukoliv polici a k dispozici je také sada racku pro montáž jednoho monoblocku PA-1 nebo páru vedle sebe do 1U racku. 

Nejen, že Stealth PA-1 zní skvěle, ale je také jednoduchý pro konfiguraci a používání. PA-1 běží na jakémkoli síťovém napětí mezi 100 VAC a 264 VAC, přijímá symetrický vstup pomocí XLR nebo symetrického 1/4” konektoru a může být nakonfigurován tak, aby zůstal zapnutý nepřetržitě nebo aby se automaticky zapnul, když detekuje příchozí audio signál. Komplexní ochranné obvody chrání PA-1 před různými poruchami, aniž by narušovaly kvalitu vaší hudby behěm normálního provozu, a automaticky se resetují, jakmile je chyba odstraněna.

Stealth Série: Navrženo pro Studia, vhodné i pro domáci využití

Všechny komponenty řady Emotiva X Série Stealth byly od základu navrženy s ohledem na náročné požadavky nahrávacích studií. Všechny naše komponenty Stealth mají robustní konstrukci a vynikající technický výkon vyžadovaný profesionálními studii. 

Stealth Kvalita

Stealth PA-1 monoblokový zesilovač je navržen tak, aby měl dlouhou životnost s robustním ocelovým šasi, čelní deskou z masivního frézovaného hliníku a vysoce kvalitními díly a konstrukcí. Vysoce výkonný modul ICEpower, který zahrnuje prakticky všechny aktivní obvody PA-1, včetně zesilovače a integrovanéého napájecího zdroje SMPS, má osvědčené výsledky v oblasti výkonu a spolehlivosti. 

Vyrobeno v USA

Všechny nové zesilovače PA-1 jsou navrženy, sestaveny a testovány v USA. Navrhování a montáž v USA s globálně dodávanými komponentami nám poskytuje extra kontrolu nad všemi aspekty konstrukčního a výrobního procesu, což nám pomáhá vytvářet produkty nejvyšší kvality a minimalizovat komplikace a zpoždení výroby. Každý zesilovač Emotiva je pečlivě navržen s prvotřídními komponenty, aby poskytoval spolehlivý a vytříbený systém.

Oficiální stránka výrobce: Emotiva PA-1

Emotiva PA-1 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Image result for emotiva logo png   Americká značka Emotiva ve svojí poměrně krátké historii stihla získat pozornost těch, kteří chtějí "hodně muziky za málo peněz". Firma se nebojí ani domácího kina a v jejím katalogu najdete kompletní řešení pro dvou i multikanálové audio zážitky. Za návrhem produktů stojí několik lidí se zkušenostmi z vývoje pro opravdu zvučná a tradiční jména amerického high-endu. 
 
Ačkoliv se jeden čas zdálo, že systémy domácího kina po boomu před 20 lety zase poněkud ztratily na důležitosti, poslední léta se profiluje skupina lidí, kteří si chtějí dopřávat plnohodnotné vícekanálové kino zážitky nejen ve velkých kinosálech, ale i v pohodlí domova. Sehnat nicméně adekvátní výbavu, která nestojí stovky tisíc až několik milionů není úplně nejjednodušší - buď jsou totiž k dispozici vlastně poměrně levné A/V receivery nebo ultimativní řešení s oněmi astronomickými cenovkami. Do poměrně prázdné sféry mezi nimi se nyní trefuje na cenovou výhodnost orientovaná Emotiva z Franklinu ve státě Tennessee.