McIntosh MC8207

  • 200 Wattů x 7 kanálů
  • Určeno pro domácí kina
  • LED indikátory výstupního výkonu
Na objednávku
Značka: McIntosh
259 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
mc8207 front top
Novinka
S výkonem 200 wattů na kanál je 7kanálový zesilovač domácího kina MC8207 dokonale schopen napájet všechny reproduktory v 7.1kanálovém domácím kině podle legendárních standardů McIntosh. Je vybaven LED indikátory výstupního výkonu namísto našich tradičních modrých měřičů. Tyto indikátory zobrazí výstupní výkon zesilovače stejně jako modré měřiče, ale méně podhodnoceným způsobem – díky čemuž je MC8207 perfektní volbou pro zatemněná domácí kina, kde je ústředním bodem obrazovka. Kromě systémů 7.1 kina jej lze použít také v domácích kinech 5.1 se 2 kanály používanými k napájení druhé zóny ve stereo režimu.
Exkluzivní technologie McIntosh Dynamic Power Manager® (DPM) umožňuje MC8207 dodávat svůj plný výkon do 4 i 8ohmových reproduktorů, což znamená, že je kompatibilní s širokou škálou reproduktorů domácího kina – na rozdíl od mnoha jiných vysokoproudých zesilovačů. Stejně jako naše ostatní zesilovače domácího kina nepotřebuje MC8207 chladicí ventilátory, čímž eliminuje hluk ventilátoru, který může rušit jemné nuance filmového soundtracku. Power Guard® zabrání potenciálnímu poškození reproduktoru způsobenému ořezáváním a přebuzením zesilovače. Ochranu proti zkratu zajišťuje Sentry Monitor™, který odpojí koncový stupeň dříve, než proud překročí bezpečnou provozní úroveň, a poté se automaticky resetuje, když se provozní podmínky vrátí do normálu.
Pro maximální kvalitu zvuku jsou pro všech 7 kanálů zahrnuty vstupy pro symetrické audio kabely. Při použití v konfiguraci se dvěma zónami jsou pro vaše pohodlí také nesymetrické vstupy pro dva kanály používané v sekundární zóně.
Klasický přední panel z černého skla a na zakázku opracované koncovky z broušeného hliníku dělají z MC8207 vítaný doplněk každého domácího kina. Zkombinujte jej s procesorem domácího kina pro dokonalou domácí zábavu. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MC8207

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení