Marantz SACD 30n

Marantz 30n je Streamer a CD/SACD přehrávač s vestavěným systémem HEOS, který vyniká intuitivním ovládáním navíc s českou lokalizací.

Skladem na showroomu Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Marantz
66 490 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 5 let
Typ přehrávače: CD/SACD a streamer
Podporované formáty: WMA / MP3 / AAC WAV192/24 / FLAC 192/24 ALAC 192/24 DSD 2.8/5.6, AIFF,
Podporovaná optická média: SACD/CD/CD-R/CD-RW DVD-R/+R/-RW/+RW
Ovládací aplikace: HEOS (CZ lokalizace)
Digitální vstupy USB: USB B (PCM:Up to 384kHz/32bit, DSD:Up to 11.2MHz), USB A (at Rear) WMA / MP3 / AAC / WAV192/24 / FLAC 192/24 / AIFF 192/24 / ALAC 96/24 / DSD 2.8/5.6 Support format FAT 16/32, NTFS
Výstupy přehrávače: 2x RCA (variable/ Fixed ), 1x COAX, 1x OPTICAL
Digitální vstupy: 1x COAX, 2x OPTICAL
Rozměr přehrávače: 443 x 130 x 424 mm
Hmotnost přehrávače: 13,7kg
mz sacd30n u n B fr 001 hi
můžete vidět na showroomu

SACD 30n navazuje na proslulé dědictví vynikajících komponentů Marantz. SACD 30n vyladil zvukový mistr Marantz, který do každého aspektu jeho nepřekonatelného designu vložil svou vášeň, zkušenosti a mimořádný sluch. 

Vyjímečné ladění zvuku

SACD 30n navazuje na věhlasnou tradici vyjímečných komponentů Marantz. SACD 30 je laděné zvukovými Mistry Marantz, kteří zde dali průchod své fantazii, vášni a jejichž mimořádný sluch pomohl stvořit tento nepřekonatelný design. 

Digitální Hudební přehrávač se vším všudy

SACD 30n vznikl, aby splnil očekávání moderního milovníka hudby, který chce kombinovat svou rozsáhlou Hudební kolekci s těmi nejúspěšnějšími hudebními službami. SACD 30 kombinuje klasický CD/SACD přehrávač Přehrává soubory s vysokým rozlišením včetně FLAC HD a DSD z domácí sítě, lokálního úložiště nebo online zdrojů. Zvládá multiroom pomocí systému HEOS, stejně tak I ovládání hlasem, funkci převodníku DAC, AirPlay2, a BT. SACD 30 je připravené na na příchozí formáty až do 11.2Mhz quad-DSD a 384kHz/32-bit PCM via USB-B/USD-DAC. 

Přesný detailní zvuk.

SACD 30n staví na konstrukci vlastních diskrétních obvodů pod označením Hyper-Dynamic Amplifier Module, neboli HDAM. Ručním výběrem stovek součástek namísto hotových obvodů Marantz HDAM technologie dramatickyx přkonává standardní integrované obvody. 

Transportní mechanismus: historie dokonalosti

Marantz představil svůj první CD přehrávač - originální CD-63 – v roce 1982. Od té doby se celé zařízení dramaticky vyvíjí a nová mechnika SACDM-3L byla konstruovaná jen a puze s ohledem na co možná nejlepší zvuk. Ten je zaručený jak v případě použití CD nosiče, tak I při vytváření vlastních kompilací na DVD. V případě, že přehrávač disků není v provozu, zůstává vypnuté I jeho napájecí trafo. 

Marantz Musical Mastering

SD je srcem reprodukce Marantz a nejinak je tomu I v případě SACD 30. PCM a DXD vstupní signály jsou konvertovány na DSD, 11.2MHz pomocí patentovaného MMM-Stream převodníku v rámci přehrávače. Výsledný vysokofrekvenční signál je následně zpracován unikátním MMM-převodem namísto běžného DAC a výsledkem je analogový výstupní signál. MMM sekce použitá namísto převzorkovacího filtru umožňuje implementaci Marantz Musical Mastering filtru. Dvojité systmové hodiny zajistí přesné převzorkování vstupnílho signálu, ať už pochází z disku nebo digitálních vstupů, v rozpětí 44.1kHz do 384kHz. Tato unikátní konfigurace je vyladěná pro mimořádnou kvalitu zvuku a to díky použití dvojice 32bit DSP. Sigma delta modulace umožňuje DSD standardnímu signálu procházet MMM konverzí ve formě vysokofrekvenčních pulsů.

Kvalitní sluchátkový zesilovač

Vychutnávejte si hudbu přímo ze svých oblíbených sluchátek díky implementaci kvalitního sluchátkového zesilovače s module vycházejícím ze slavného HDAM s mimořádnými hodnotami S/N. Kvůli možné spolupráci s co nejširším spektrem sluchátek je možné nastavit zisk celkem ve třech stupních. V případě, že nejsou připojena žádná sluchátka, zůstává sluchátkový zesilovač vypmnutý. 

Postavený, aby vydržel a těšil.

Stejně jako v případě zesilovače Model 30 je SACD 30n zkonstruován tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy. Pevné ocelové šasi je doplněné odolnými bočními panely z tlustého antimagnetického hliníku. Robustní mosazné výstupní termínály zajistí jen ten nejlepší signál.

 

Ocenění EISA 2021-2022

Oficiální stránky výrobce

Recenze v magazínu Hi-Fi Voice

Marantz SACD 30n video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu