Gold Note PH-5

  • MM/MC Gramofónový předzesilovač s 1 vstupem RCA, výstupy RCA a XLR, 6 křivkami EQ a nastavitelnou zátěží/ziskem.
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Gold Note
21 090 Kč
Kategorie: Gramofonové předzesilovače
Záruka: 2 roky
PH-5
ANALOGOVÉ SRDCE, DIGITÁLNÍ ROZHRANÍ, CENOVĚ DOSTUPNÝ HIGH-END

VYSOKÁ KVALITA GRAMOFONOVÝCH PŘEDZESILOVAČŮ GOLD NOTE SE STALA CENOVĚ DOSTUPNOU.

PH-5 je nejnovějším přírůstkem do řady gramofonových předzesilovačů Gold Note, který byl navržen tak, aby poskytoval stejně vysokou kvalitu a vynikající výkon, díky nimž se proslavily modely PH-10 a PH-1000, a to za přijatelnou cenu a se všemi špičkovými funkcemi, kterými se naše výrobky vyznačují. Díky jedinému RCA vstupu lze k němu připojit MM nebo MC kazety a nabízí výběr EQ křivek (RIAA, Decca London a American Columbia, s možností Enhanced), stejně jako nastavení LOAD a GAIN, což zaručuje maximální flexibilitu a všestrannost, takže je ideální pro každý druh analogového systému.

ANALOGOVÉ SRDCE, DIGITÁLNÍ ROZHRANÍ

PH-5 je prvním produktem Gold Note navrženým s dotykovým rozhraním: všechna nastavení jsou snadno dostupná a měnitelná díky inovativnímu a bezkonkurenčně uživatelsky přívětivému displeji, který umožňuje vybírat a spravovat všechny možnosti v reálném čase během přehrávání hudby. Gramofonový předzesilovač je založen na zcela nové konstrukci, která integruje celou elektroniku do jediné desky.
Digitální rozhraní je kombinováno s plně analogovým srdcem: signálová cesta je totiž provedena prostřednictvím diskrétních součástek zvukové kvality a utěsněných jednotlivých přepínačů a je optimalizována tak, aby se zkrátila vzdálenost a minimalizovalo možné rušení. Každé nastavení zvolené prostřednictvím dotykového displeje se aplikuje na audio signál přepínající svou cestu pomocí relé. PH-5 se vyznačuje "analogovou čistotou", která dokáže zajistit vynikající kvalitu zvuku a vytěžit z vinylové desky i ty nejjemnější detaily.

KE KAŽDÉMU ZÁZNAMU VLASTNÍ KŘIVKU EQ

PH-5 umožňuje výběr nejvhodnější ekvalizační křivky pro každou vinylovou desku přímo na dotykovém displeji: RIAA, DECCA LONDON a AMERICAN COLUMBIA. Díky naší patentované technologii inspirované Georgem Neumannem (výrobcem slavného soustruhu na řezání disků Neumann) lze každou křivku "Enhanced" rozšířit o frekvenční odezvu až do 50 kHz a v případě potřeby tak ještě více zlepšit scénu, dynamiku a rozlišení.

VYHRAZENÉ EXTERNÍ NAPÁJENÍ

Abychom maximalizovali výkon PH-5, vyvinuli jsme také dedikovaný příplatkový externí superindukční napájecí zdroj, který umožňuje gramofonovému předzesilovači dosáhnout jeho plného potenciálu a dosáhnout ještě vyššího stupně hudebního realismu, lepší dynamiky a větší trojrozměrnosti zvuku.

Oficiální stránky výrobce: Gold Note PH-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu