NAD D 3045

Moderní kompaktní integrovaný zesilovač s převodníkem, vstupy HDMI a USB, podporou přehrávání DSD a MQA a phono MM vstupem.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: NAD Electronics
23 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 2 roky

Asynchronní USB vstup umožňuje snadné připojení zesilovače k PC nebo Macu a přehrávání hudby ve vysokém rozlišení ze služeb typu Roon, JRiver nebo Amarra. USB vstup je řízen přesnými hodinami zesilovače, které minimalizují jitter. K dispozici je též poslední generace Bluetooth AptX HD pro připojení telefonů a tabletů. Bluetooth lze využít také pro připojení bezdrátových sluchátek. Připojení kabelových sluchátek je přitom stále možné pomocí příslušného výstupu. Televizor lze snadno připojit do HDMI vstupu s ARC, případně do optického vstupu s vysoce kvalitním převodníkem. Linkové stereo vstupy jsou pak doplněny MM phono vstupem pro gramofon s přesnou RIAA ekvalizací.

Vstupy: 1 x HDMI ARC, 1 x asynchronní USB pro PC (až 24bit/384 kHz), 1 x phono MM RCA, 1 x Bluetooth AptX HD, 2 x optický vstup (až 24bit/192 kHz), 1 x koaxiální digitální vstup RCA (až 24bit/192 kHz), 1 x stereo linkový RCA, 1 x linkový 3,5 mm jack, 1 x trigger.

Výstupy: 1 x subwoofer/pre-out, 1 x sluchátkový výstup.

Výkon 2 x 60 wattů do 8 ohmů, frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, odstup signál/šum > 98 dB, celkové harmonické zkreslení < 0,005 %. Dálkový ovladač. Spotřeba < 0,5W v pohotovostním režimu. Rozměry 70 x 235 x 265 mm, hmotnost 2,6 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu