McIntosh C8

  • 5 analogových vstupů (1 symetrický, 2 nesymetrické, 2 phono)
  • (4) Elektronky 12AX7a
  • High Drive sluchátkový zesilovač
  • K dispozici je volitelný upgrade instalovaný prodejcem na digitální audio modul DA2
Na objednávku
Značka: McIntosh
129 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky

McIntosh MC830 Amplifier, C8 Preamplifier and MCD85 SACD/CD Player

Dvojice zesilovačů MC830 s odpovídajícím předzesilovačem C8, SACD/CD přehrávačem MCD85 a reproduktory XR100. Všechny jednotky se prodávají samostatně.

Vakuový předzesilovač C8 má průmyslový design s otevřeným šasi podobný našemu oblíbenému elektronkovému zesilovači MC275 a integrovaným zesilovačům MA252 a MA352. V kombinaci se zesilovačem (jako je odpovídající zesilovač MC830), zdrojovými komponenty, jako je gramofon, CD přehrávač (viz odpovídající SACD/CD přehrávač MCD85) nebo přehrávač streamované hudby a pár reproduktorů, může pomoci poskytnout realistický zvuk. zkušenosti u vás doma.
C8 má podobnou velikost jako náš integrovaný zesilovač MA252 a je poháněn čtyřmi elektronkami 12AX7a umístěnými ve stylových ochranných klecích. Pro vstupy je C8 dodáván s 1 vyváženým a 2 nesymetrickými analogovými vstupy, plus 1 pohyblivou cívkou a 1 pohyblivým magnetem phono vstupy s nastavitelným zatížením pro přehrávání drahých vinylových kolekcí. Všechny vstupy mohou mít uživatelsky přívětivé názvy, aby se zjednodušila uživatelská kontrola. Ovládání basů a výšek pomáhá doladit hudbu podle vašich osobních preferencí. Pro výstupy má 1 symetrický a 2 nesymetrické; 1 z nesymetrických výstupů lze nakonfigurovat jako výstup subwooferu pro použití s napájeným subwooferem pro další vylepšení nízkých frekvencí. McIntosh C8 Vacuum Tube Preamplifier

McIntosh DA2 Digital Audio Module

Příklad nainstalovaného digitálního audio modulu DA2.

Přestože C8 není vybaven žádnými digitálními vstupy, je připraven pro digitální zvuk, protože do něj lze nainstalovat náš digitální zvukový modul DA2. Přidání DA2 je volitelný upgrade nainstalovaný prodejcem. DA2 má 7 digitálních vstupů: 2 koaxiální, 2 optické, 1 USB, 1 MCT (pro použití s naším MCT500 nebo MCT80 SACD/CD Transport) a 1 připojení pouze pro zvuk HDMI Audio Return Channel (ARC)1. DA2 je poháněn 8kanálovým, 32bitovým digitálně-analogovým převodníkem (DAC) nové generace, Quad Balanced. Jeho audiofilský DAC je zvýrazněn vylepšeným dynamickým rozsahem a vylepšeným celkovým harmonickým zkreslením. Pro přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení může USB vstup podporovat nativní přehrávání až DSD512 a DXD až 384 kHz a koaxiální a optické vstupy mohou dekódovat digitální hudbu až do 24-bit/192 kHz.
Pro osobní poslech je C8 dodáván s naším sluchátkovým zesilovačem High Drive, který má dostatek výkonu a flexibility pro ovládání široké řady sluchátek. Porty Power Control umožňují snadné zapínání a vypínání systému odesíláním signálů zapnutí/vypnutí do dalších připojených komponent McIntosh. Uživatelem volitelná funkce Auto Off vypne C8 po 30 minutách, pokud uživatel nezadá žádný vstup nebo pokud nebyl detekován žádný zvukový signál. Home Theater Pass Through umožňuje bezproblémovou integraci C8 do vašeho systému domácího kina a datové porty mohou odesílat příkazy dálkového ovládání do připojených zdrojových komponent.

McIntosh C8 Vacuum Tube Preamplifier

DA2 by byl instalován na levé straně zadního panelu C8, kde je umístěna prázdná krycí deska. Přidání DA2 k C8 je volitelný upgrade a instalaci musí provést prodejce.

Volbu vstupu, basy, výšky, přemostění tónů, vyvážení a úrovně vstupního offsetu lze nastavit pomocí knoflíků na předním panelu nebo přiloženého dálkového ovladače; všechna nastavení, úroveň hlasitosti a výběr vstupu se zobrazí na displeji na předním panelu. C8 sedí na šasi z nerezové oceli, které je vyleštěno do zrcadlového lesku; Na každé straně jsou připevněny klasické jmenovky ve stylu McIntosh z tlakově litého hliníku. Má přední panel z černého skla se stříbrným lemováním, podsvícené logo a otočné ovládací knoflíky. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh C8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení