Lyngdorf MP-40 vč. montážní sady do racku

Vícekanálový procesor MP-40 2.1 od společnosti Lyngdorf Audio nabízí stejné zvukové kvality a výkon jako stěžejní procesor, MP-60 2.1, v jednoduchém designu pro menší domácí kina s pohlcujícím nebo prostorovým zvukem, kde je požadováno méně dekódovacích kanálů.

včetně montážní sady do racku

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Lyngdorf
264 990 Kč –15 % 225 190 Kč
Kategorie: Procesory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
Příslušenství: RoomPerfect mikrofon, stativ k mikrofonu, kabel pro mikrofon, RF infračervený dálkový ovladač
Rozměry: H: 36 cm, Š: 45 cm, V: 14 cm
HDMI: 8k30 RGB/YCbCr 4:4:4 (10-bit), 8k60 RGB/YCbCr 4:2:0 (10-bit), 4k120 4:4:4 (10-bit), HDR, HLG, Dolby Vision
Audio vstup: AES/EBU S/P-DIF, 4x S/P DIF optika, USB, XLR (Mic), 3x HDMI (eArc), 3x S/P-DIF coax
Audio výstup: 16x XLR, SPDIF coax
Dekódování: Dolby Atmos®, AURO-3D®, 12 kanálů, DTS:X
Možnosti umístění: držák, volně stojící
Post process: Dolby Surround, AURO-MATIC, DTS Neural:X
Video výstup: 2x HDMI 2.1, 3x HDMI 2.1
MP40 frit
Akce Lyngdorf Days - sleva 15%
264 990 Kč –15 %

Lyngdorf MP-40 2.1   

Procesor MP-40 2.1 je vybavený 12 dekódovanými nativními kanály a 16 vyváženými zvukovými výstupy a nabízí plnou podporu formátů pohlcujícího prostorového zvuku DOLBY ATMOS®, DTS:X® a AURO-3D®, a rovněž 8K a 3D videa, HDCP 2.3 a pokročilého přepínání HDMI. Snadná instalace a uživatelsky přívětivé funkce jsou doplněny zjednodušenou funkcí, která umožňuje uživateli navodit poslechové zážitky, kterými je společnost Lyngdorf Audio proslavena, ale bez zbytečných parádiček.

Nejmodernější zpracování HDMI

Díky třem vstupům HDMI a dvěma výstupům podporuje standard HDMI 2.1 včetně funkcí eARC, Dynamic Lip-Sync a QMS (Quick Media Switching), stejně jako nejnovější formáty dekódování a následného zpracování. Podporuje přenosové rychlosti videa 40 Gb/s (formát FRL) a přenos 18 Gb/s s minimalizací rozdílové signalizace (TMDS), proměnný obnovovací kmitočet (VRR)), Quick Frame Transport (nebo Fast Vactive), automatický režim nízké latence (ALLM) a přenos metadat s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) pro HDMI dynamic HDR, HDR10+ a Dolby Vision™. Funkce eARC umožňuje úplný návrat audio bitstreamu Dolby Atmos z televizoru do procesoru, čím zajišťuje plnou kvalitu zvuku z vestavěných multimediálních přehrávačů v televizoru.

Kompenzace akustiky místnosti RoomPerfect™

Procesor MP-40 2.1 je vybaven patentovanou kalibrační technologií RoomPerfect™ společnosti Lyngdorf Audio, nejsofistikovanější technologií na světě pro přizpůsobení zvukového systému prostředí. Kalibrace RoomPerfect™ zaručuje dokonalý zážitek z prostorového zvuku v téměř jakémkoli prostředí. Snižuje nebo dokonce eliminuje potřebu objemných basových pastí a další nákladných akustických úprav.

Lyngdorf MP-40 vč. montážní sady do racku

Ovládání procesoru MP-40 2.1 pomocí aplikace

Aplikace „Lyngdorf Remote“ vyhledá procesor MP-40 2.1 připojený k vaší místní síti automaticky a vy budete moci upravovat všechny základní funkce, např. volbu vstupu a nastavení úrovně hlasitosti na svém mobilním zařízení. Vestavěný multimediální přehrávač lze ovládat přímo a získáte tak přístup nejen k hudebním souborům uloženým na jednotkách USB flash připojených k procesoru Lyngdorf MP-40 2.1, ale také budete moci vyhledávat všechny soubory uložené na místních pevných discích. Posunutím doleva a doprava získáte kromě přístupu ke grafice obalu alba také informaci o rozlišení signálu. Aplikace „Lyngdorf Remote“ je k dispozici ke stažení zdarma pro systémy IOS i Android.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu