McIntosh MX123

 • 10 portů HDMI: 4K/60Hz; HDCP 2.3; Rec. 2020; barevné rozestupy 4:4:4; Dynamická synchronizace rtů
 • 8K/60Hz & 4K/120Hz na 1 vstupu HDMI a 2 výstupech HDMI
 • HDR (statické HDR); Dynamické HDR; HDR10+; HLG; Dolby Vision
 • Rychlé přepínání médií; Automatický režim nízké latence; Rychlá přeprava rámu; Variabilní obnovovací frekvence
 • 13.2 Zvukové kanály; eARC/ARC; Apple AirPlay 2; Bluetooth; Spotify Connect
 • Dolby Atmos; DTS:X Pro; Auro-3D; IMAX Enhanced; 360 Reality Audio; Zvuk MPEG-H
 • Spojuje se s certifikací Control4; Pracuje s certifikací Crestron Home
 • Audyssey MultEQ XT32
Na objednávku
Značka: McIntosh
299 990 Kč
Kategorie: Procesory
Záruka: 2 roky
A/V procesor MX123 spojuje dlouhou tradici nekompromisní kvality zvuku McIntosh s nejnovějšími technologiemi domácího kina, aby vám přinesl nepřekonatelný luxusní zážitek z domácí zábavy. Od září 2021 podporuje MX123 rozlišení a obnovovací frekvence 8K/60Hz a 4K/120Hz. Dokáže také převzorkovat nižší rozlišení na 8K pro dosažení nejlepší možné kvality obrazu. McIntosh MX123 A/V Processor
Pro uspokojení video potřeb vašeho domácího kina má MX123 7 HDMI vstupů a 3 HDMI výstupy. Všechny vstupy a výstupy HDMI podporují HDCP 2.3; Rec. 2020; barevné rozestupy 4:4:4; Dynamická synchronizace rtů; a průchod 3D videa. Pro vytvoření co nejrealističtějšího a nejrealističtějšího obrazu podporují všechny porty HDMI MX123 nesčetné množství formátů s vysokým dynamickým rozsahem: HDR (statický HDR); Dynamické HDR; HDR10+; HLG; a Dolby Vision (včetně nízké latence). Tyto technologie zajistí, že každý okamžik videa se zobrazí v ideálních hodnotách hloubky, detailů, jasu, kontrastu a barev – na scéně po scéně nebo dokonce snímek po snímku.
McIntosh MX123 A/V Processor
McIntosh MX123 A/V Processor Z 10 portů HDMI je 1 vstup a 2 výstupy kompatibilní s 8K/60Hz a 4K/120Hz1, zbytek podporuje 4K/60Hz.
3 porty HDMI, které jsou kompatibilní s 8K/60Hz a 4K/120Hz, nabízejí mnoho dalších pokročilých funkcí:
 • Rychlé přepínání médií (QMS), které eliminuje zpoždění, které může mít za následek prázdné obrazovky před zobrazením obsahu.
 • Vylepšené funkce videa HDMI pro zlepšení herního výkonu tím, že přinášejí další úroveň plynulého a plynulého pohybu a přechodů, včetně:
 • Automatický režim nízké latence (ALLM), který umožňuje automatické nastavení ideálního nastavení latence, což umožňuje plynulé sledování bez prodlení a nepřetržité sledování a interaktivitu.
 • Quick Frame Transport (QFT), který snižuje latenci pro plynulejší hraní bez zpoždění a interaktivní virtuální realitu v reálném čase.
 • Variabilní obnovovací frekvence (VRR), která snižuje nebo eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulejší a detailnější hru.

MX123 je také plně kompatibilní se všemi předními prostorovým zvukem domácího kina a objektovými 3D audio formáty, jako je Dolby® Atmos (včetně Dolby Atmos Height Virtualizer); DTS:X® Pro; Auro-3D®; Sony 360 Reality Audio, pohlcující zvukový zážitek využívající technologii prostorového zvuku Sony; a MPEG-H Audio. MPEG-H Audio, primárně vyvinutý společností Fraunhofer IIS, je otevřený ISO standard a nejpokročilejší audio systém v oboru pro UHD-TV a streamování. Podporuje jak pohlcující zvuk, tak i možnost uživatelů upravit prvky ve zvuku podle svých preferencí. MPEG-H je vysílán od roku 2017 ve všech televizních sítích v Jižní Koreji pod standardem ATSC 3.0. Byl také vybrán pro nové vysílací standardy, které budou spuštěny v Evropě, Číně a Brazílii.


Funkce Audio Return Channel (ARC) a Enhanced Audio Return Channel (eARC) jsou součástí 1 z výstupů HDMI. ARC umožňuje kompatibilnímu televizoru posílat zvuková data do audio-video procesoru přes kabel HDMI, čímž eliminuje potřebu samostatných audio kabelů. Pokročilejší eARC nabízí větší šířku pásma, takže zvukové formáty s vyšším rozlišením, jako je DTS-HD Master Audio™, DTS:X®, Dolby TrueHD a Dolby Atmos, lze odesílat prostřednictvím kabelu HDMI.

McIntosh MX123 A/V Processor MX123 nabízí vylepšené možnosti digitálního zpracování zvuku, což má za následek 2 diskrétnější zvukové kanály, čímž MX123 přináší 13,2 samostatných zvukových kanálů ve srovnání s 11,2 v předchozím modelu. Tyto 13.2 diskrétní kanály jsou dostupné prostřednictvím symetrických i nesymetrických audio výstupů, které lze použít v různých konfiguracích reproduktorů domácího kina; 2 další nesymetrické výstupy nabízejí další flexibilitu připojení. Podpora přehrávání DSD a ALAC byla zdvojnásobena na DSD128 a ALAC 192 kHz pro lepší zvukový výkon ve vysokém rozlišení.

Mezi další připojení patří: 4 digitální audio vstupy; 1 symetrický a 8 nevyvážených analogových stereo audio vstupů (včetně 1 vyhrazeného jako phono vstup Moving Magnet pro připojení gramofonu); nevyvážený 7.1 vícekanálový audio vstup; 3 komponentní a 4 kompozitní video vstupy; 1 vstup USB typu A; 2 nesymetrické analogové stereo výstupy; 2 kompozitní video výstupy; a 1 komponentní video výstup.


MX123 je kompatibilní s IMAX® Enhanced. IMAX Enhanced je soubor přísných výkonových standardů stanovených společnostmi IMAX a DTS® s cílem vytvořit konzistentní a vyšší laťku pro obrazový a zvukový výkon na prémiových zařízeních. Využívá sofistikovaný, pokročilý algoritmus navržený tak, aby produkoval nejkvalitnější a nejostřejší snímky 4K HDR. IMAX a DTS se také spojí s oceňovanými hollywoodskými zvukovými mixpulty, aby využili speciální variantu technologie kodeku DTS:X, která je součástí MX123, a dodají vašemu domácímu kině jedinečný zvukový zážitek IMAX.

Možnosti streamování hudby3 na MX123 zahrnují Apple® AirPlay 2® spolu s Bluetooth® a Spotify® Connect pro snadné streamování z vašich mobilních zařízení. AirPlay 2 je technologie Apple navržená pro ovládání domácích audio systémů a reproduktorů v jakékoli místnosti – klepnutím nebo pouhým dotazem Siri – přímo z iPhone®, iPad®, HomePod™ nebo Apple TV®. Nabízí multiroom audio, hlasové ovládání Siri a vylepšené přehrávání. Součástí je také TuneIn pro další možnosti streamování hudby – včetně McIntosh Music. Pro podporu výkonu a spolehlivosti bezdrátového streamování obsahuje podporu dvou pásem 2,4/5 GHz. Součástí je také ethernetový port, který vám umožní vytvořit pevné připojení k vaší síti, aby vám pomohl vytvořit ten nejlepší možný zážitek ze streamování hudby. McIntosh MX123 A/V Processor
McIntosh MX123 A/V Processor Audyssey MultEQ® XT32 je součástí dodávky a zkalibruje MX123 na jedinečné akustické vlastnosti vašeho domácího kina, což mu umožní poskytovat nejčistší a nejvyváženější zvuk, který otřásá zeměmi. Každý samostatný zvukový kanál má svůj vlastní 32bitový prémiový digitálně-analogový převodník (DAC), který zajišťuje nejlepší kvalitu zvuku. Ovladače basů a výšek plus 9pásmový ekvalizér nabízí další jemné doladění. MX123 vám také poskytuje flexibilitu při vytváření 2 dalších zón ve vašem domě a odesílání vybraného zvuku a/nebo videa do každé zóny.
MX123 získal certifikaci Connects with Control4 od společnosti Control4®, předního světového poskytovatele řešení pro automatizaci inteligentních domácností, s implementací jejich protokolu SDDP (Simple Device Discovery Protocol), který umožňuje snadnou integraci do automatizačních systémů Control4 a další vylepšení uživatele. Zkušenosti. Získal také certifikaci Works with Crestron Home od společnosti Crestron, globálního lídra v oblasti pokročilých technologií pro chytrou domácnost. Crestron Home odemyká plný potenciál chytré domácnosti. Jedná se o kompletní balíček pro projekt jakékoli velikosti, který přináší jednodušší a chytřejší uživatelskou zkušenost pro majitele domů, pozoruhodně rychlou konfiguraci a nasazení pro integrátory a jistotu, kterou přináší renomovaný, nejlepší řídicí hardware Crestron ve své třídě.
A/V procesor McIntosh MX123
MX123 lze spárovat s řadou zesilovačů domácího kina, jako jsou naše zesilovače MC303, MC255, MC257, MC8207, MI347, MI254 nebo MI128 a kterýkoli z našich podlahových, nástěnných nebo stropních reproduktorů pro vytvoření záviděníhodného a příjemný zážitek z kina v pohodlí vašeho domova. Tlačítka na předním panelu nebo komplexní dálkové ovládání umožňují snadné ovládání systému. Je doplněn o základy designu McIntosh s podsvíceným černým skleněným předním panelem s osvětleným logem, ovládacími knoflíky, snadno čitelným displejem a hliníkovými koncovkami. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
McIntosh MX123 A/V Processor
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MX123

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení