McIntosh MX180

  • 7 portů HDMI: 8K/60Hz & 4K/120Hz; HDCP 2.3; Rec. 2020; barevné rozestupy 4:4:4; Dynamická synchronizace rtů
  • HDR (statické HDR); Dynamické HDR; HDR10+; HLG; Dolby Vision
  • Rychlé přepínání médií; Automatický režim nízké latence; Rychlá přeprava rámu; Variabilní obnovovací frekvence
  • 15.1 Zvukové kanály; eARC/ARC
  • Dolby Atmos; DTS:X Pro; Auro-3D
  • RoomPerfect Room Correction
  • Možnost až 64 vstupů
Na objednávku
Značka: McIntosh
559 990 Kč
Kategorie: Procesory
Záruka: 2 roky

Pro domácí kino dneška a zítřka.

Užijte si přítomnost a buďte připraveni na budoucnost domácího kina s A/V procesorem MX180. S rostoucím množstvím filmových trháků uváděných přímo do domácího streamování je k plnému ponoření do filmového zážitku nezbytný nejmodernější – stejně jako na budoucnost připravený – systém domácího kina. Se svými pokročilými možnostmi přizpůsobení a zpracování umožňuje MX180 plný požitek z dnešního 4K videa a zítřejšího 8K obsahu, jakmile bude dostupnější.
McIntosh MX180 A/V Processor

Procesor MX180 A/V podporuje 8K/60Hz a 4K/120Hz na všech 7 svých ultra vysokorychlostních portech HDMI1 (5 vstupů a 2 výstupy). Každý podporuje HDCP 2.3; 4:4:4 Barva; Rec. 2020; Dynamická synchronizace rtů; Rychlé přepínání médií (QMS), které eliminuje zpoždění, které může mít za následek prázdné obrazovky před zobrazením obsahu; a průchod 3D videa. Výstupy HDMI mohou buď simultánně vysílat stejný zdrojový materiál na dvě samostatné obrazovky, nebo mohou vysílat různý obsah ze dvou různých zdrojů na dvě samostatné obrazovky současně.


Pro vytvoření co nejrealističtějšího a nejrealističtějšího obrazu podporuje MX180 nesčetné množství formátů s vysokým dynamickým rozsahem: HDR (statický HDR); Dynamické HDR; HDR10+; HLG; a Dolby Vision (včetně nízké latence). Tyto technologie zajistí, že každý okamžik videa se zobrazí v ideálních hodnotách hloubky, detailů, jasu, kontrastu a barev – na scéně po scéně nebo dokonce snímek po snímku.

McIntosh MX180 A/V Processor in home theater system

A/V procesor MX180 dokáže ovládat rozsáhlý systém domácího kina nebo domácí zábavy.

Další vylepšené HDMI video funkce obsažené v MX180 zlepší herní výkon tím, že přinesou další úroveň plynulého a plynulého pohybu a přechodů.

  • Auto Low Latency Mode (ALLM) umožňuje automatické nastavení ideálního nastavení latence, což umožňuje plynulé sledování a interaktivitu bez zpoždění a bez přerušení.
  • Quick Frame Transport (QFT) snižuje latenci pro plynulejší hraní bez zpoždění a interaktivní virtuální realitu v reálném čase.
  • Variabilní obnovovací frekvence (VRR) snižuje nebo eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulejší a detailnější hru.
Aby vám poskytl skutečně pohlcující zážitek z domácího kina a umístil vás do svých oblíbených filmů, je MX180 kompatibilní se všemi předními formáty 3D prostorového zvuku včetně Dolby® Atmos, DTS:X® Pro a Auro-3D®. Jeden výstup HDMI nabízí funkci zpětného zvukového kanálu (ARC) i vylepšeného zpětného zvukového kanálu (eARC). ARC umožňuje kompatibilnímu televizoru posílat zvuková data do audio-video procesoru přes kabel HDMI, čímž eliminuje potřebu samostatných audio kabelů. Pokročilejší eARC nabízí větší šířku pásma, takže zvukové formáty s vyšším rozlišením, jako je DTS-HD Master Audio™, DTS:X®, Dolby TrueHD a Dolby Atmos, lze odesílat prostřednictvím kabelu HDMI, což umožňuje MX180 poskytovat nejlepší možnou kvalitu zvuku. .2 McIntosh MX180 A/V Processor
MX180 přichází s komplexní sadou digitálních vstupů tvořených 4 optickými, 3 koaxiálními a 1 USB, z nichž každý přijímá signály až 24-bit/192 kHz, plus 1 digitální vyvážený (AES/EBU) vstup. K dispozici je také sada analogových audio vstupů sestávající ze 2 symetrických a 4 nesymetrických vstupů, phono vstup Moving Magnet pro připojení gramofonu a 7.1 kanálový nesymetrický vstup.
McIntosh MX180 A/V Processor
K dispozici je až 16 kanálů diskrétního dekódování. Analogový zvuk vychází do zesilovačů vašeho domácího kina prostřednictvím symetrických výstupů pro oblíbené konfigurace reproduktorů s prostorovým zvukem 15.1 nebo 9.1.6. To vám umožní mít k dispozici velké množství reproduktorů domácího kina, které vytvoří obklopující filmovou zvukovou scénu. V závislosti na vašem uspořádání reproduktorů lze 4 výstupy použít pro bi-amping některých vašich reproduktorů nebo pro buzení dalších subwooferů.
McIntosh MX180 A/V Processor Aby bylo každé sedadlo tím nejlepším místem ve vašem domácím kině, je vybaveno také sofistikovanou technologií RoomPerfect™ pro korekci místnosti, která bude měřit a upravovat zvukový výstup tak, aby kompenzoval specifické akustické vlastnosti vašeho prostoru (kalibrační mikrofon a stojan jsou součástí dodávky). MX180 v kombinaci s RoomPerfect vám poskytne systém prostorového zvuku domácího kina s optimalizovanou frekvenční odezvou, kalibrovanými hlasitostmi reproduktorů a ovládáním basů, které dokonale spojí vaše reproduktory se subwooferem(y). Navíc získáte větší flexibilitu při výběru a umístění reproduktorů.

MX180 obsahuje některé z nejnovějších technologií převodníku analogového na digitální pro maximalizaci kvality zvuku vašich analogových zdrojů. Všechna analogová a digitální zařízení mohou být pojmenována na zakázku, aby se zjednodušil provoz systému. Úrovně hlasitosti lze přizpůsobit, aby se eliminovaly prudké změny hlasitosti při přepínání zdrojů. Ovládání basů a výšek nabízí další jemné doladění zvuku. MX180 má také dvoukanálový výstup zóny B pro odesílání stereo zvuku do druhé zóny ve vašem domě.


MX180 využívá nejnovější technologické pokroky ve výpočetním výkonu, aby běžel chladněji než předchozí procesory domácího kina McIntosh. Má robustní instalační program, který se snadno používá a umožňuje skvělé přizpůsobení a optimalizaci na základě vašich konkrétních potřeb domácího kina a reproduktorů. Dodává se s nadčasovým vzhledem McIntosh s černým skleněným předním panelem, ovládacími knoflíky, osvětleným logem a vlastními hliníkovými koncovkami. Lze jej spárovat s řadou zesilovačů a reproduktorů a vytvořit tak kompletní systém domácího kina. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.

Oficiální stránky výrobce: McIntosh MX180

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení