FYNE Audio F502SP

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
153 980 Kč 133 980 Kč 133 980 Kč od 133 980 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců
FYNE Audio F502SP
můžete vidět na showroomu

Special Production F502SP od Skotského výrobce Fyne Audio je výrazně vylepšená verze oceněného reproduktoru F502 vyrobená v UK. F502SP vychází z vynikajícího zvukového výkonu a estetiky původního modelu F502 a zároveň těží z technologií vyvinuté pro prémiovou řadu F700.  Reproduktor je osazen dvěma 200 mm velkými (8 ") měniči s jedinečným systémem IsoFlare, který poskytuje neuvěřitelně rovnoměrnou frekvenční odezvu. Do F502SP jsou použity z vyšší série 700 dokonalejší měniče a výhybka a v neposlední řadě rigidním podstavec se spodním bass-reflexovým portem, jehož součástí je kuželový difuzér s vyzařováním vln nízkých frekvencí v úhlu 360° firemní technologií tzv. BassTrax Tractrix systém, jež umožňuje snadnější umístění do prostoru. Reproduktor je osazen bi-wire reproduktorovými terminály pro případné bi-wire/amp zapojení.

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F502SP

Recenze v magazínu Hi-Fi Voice

Fyne Audio F502SP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.

Zpět do obchodu