Fyne Audio F704

Vlajková loď z řady F700. Dvou a půl pásmový sloupový reproduktor ručně vyrobený ve Skotsku primárně určených do velkých místností.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
405 980 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktoru: Sloupové
Frekvenční rozsah: 24Hz - 26kHz
Citlivost: 96dB
Impedance:
Počet pásem: 2,5
Doporučený výkon zesilovače: 20-300W
Rozměr reproduktoru: 1340x540x560 mm
Hmotnost reproduktoru: 67,7 Kg

Top model elegantní a moderní série F700 nabízí to nejlepší z nejnovějších technologií a odborných znalostí společnosti Fyne Audio. F704 je osazena dvěma velkými 300 mm měniči, jež jeden je určen pro středy a výšky s firemní koncetrickou technologií IsoFlare, díky které se minimalizuje celkové zkreslení a druhý je vyhrazen pro přesnou basovou část, typickou pro Fyne Audio. Luxusní kabinet tohoto sloupového reproduktoru se skládá pevného MDF materiálů, jež je posazen na masivní kovové základně, která ukrývá technologii BassTrax, jehož technologie se zdvojenou vnitřní komorou s výdechem dolu, kde jej speciálně vyvinutá kopulka dokáže rozptýlit do 360 stupňů a tím umožňuje jednodušeji umístit reproduktory do poslechové místnosti. Reproduktor je osazen bi-wire reproduktorovými terminály pro případné bi-wire/amp zapojení.

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F704

Fyne Audio F704 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.

Zpět do obchodu