GoldenEar SuperSat 50 Policové stojany

Pár policových / stolních stojanů se skleněnou základnou pro reproduktory GoldenEar SuperSat 50.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: GoldenEar
3 190 Kč

 

Pár policových / stolních stojanů se skleněnou základnou pro reproduktory GoldenEar SuperSat 50


 

Stylové policové / stolní stojany pro satelitní reproduktory GoldenEar SuperSat 50 mají nenápadný moderní design. Díky základně z tvrzeného skla dokonale doplňují elegantní styl satelitních reproduktorů SuperSat 50.

 

Na spodní straně podstavy jsou samolepící pryžové podložky které chrání plochu nábytku a zároveň omezují přenos vybrací a zvyšují stabilitu. Podstavy jsou optimálním řešením v případech, kdy není možné nebo žádoucí instalovat reproduktory SuperSat 50 na stěnu nebo nelze využít ani podlahový stojan SuperStand. Sestavení podstavy je intuitivní a velmi rychlé.

 

Pro uchycení reproduktoru ke stojanu je využíván závitový otvor na zadní straně reproduktoru.

 

Shelf/Table Stands jsou dodávány v kompletním balení, kde najdete dvě skleněné základny a potřebný montážní materiál včetně konzol a šroubů.

 

 

OBSAH BALENÍ

2 základny z tvrzeného skla

2 kovové L-konzoly

2 šrouby 1/4"-20 x 0,5"

4 šrouby 1/4"-20 x 3"

2 šrouby M 4 x 10 mm

2 hranaté matice

6 podložek

2 spony pro vedení vodičů

10 gumových nožek

Montážní návod

 

 

 

Rozměry základny: 18,42 cm x 14,61 cm (Š x H)

 

Cena za pár stojanů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Sandy Gross, zakladatel a duchovní otec značky GoldenEar, se prosadil již v minulosti díky velmi dobře přijatým a hodnoceným produktům jím založené značky Polk Audio nebo zejména v USA podobně úspěšné značky Definitive Technology. Sandy za svou dlouhou kariéru vytvořil nebo pomáhal vytvořit některé z nejlépe znějících a nejlépe hodnocených reprosoustav historie. Aby nemusel brát ohled na přání investorů či spoluzakladatelů a mohl se maximálně věnovat návrhům směrovaných ke zvukovému ideálu, založil v roce 2010 jako poslední počin značku GoldenEar. Nutno říct, že svůj životní ideál - skvělý zvuk za rozumné peníze - vtiskl ze všech tří svých firem nejhlouběji právě do produktů GoldenEar.

Zpět do obchodu