GoldenEar SuperSat 3 / 50 / 60 - Pár stojanů

Pár stojanů se skleněnou základnou pro reproduktory GoldenEar SuperSat 3, 50 a 60.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: GoldenEar
4 990 Kč

 

Pár stojanů se skleněnou základnou pro reproduktory GoldenEar SuperSat 3, 50 a 60


 

Stylové podlahové stojany SuperStand pro satelitní reproduktory GoldenEar z řady SuperSat mají výrazný moderní design. Díky černé základně z tvrzeného skla a tvarovanému černému kovovému sloupku dokonale doplňují elegantní styl satelitních reproduktorů SuperSat. Tyto podlahové stojany jsou přímo navrženy pro modely SuperSat 3, SuperSat 50 a SuperSat 60.

 

Na spodní straně podstavy jsou pryžové podložky které omezují přenos vybrací a zvyšují stabilitu.SuperStand jsou optimálním řešením v případech, kdy není možné nebo žádoucí instalovat reproduktory SuperSat na stěnu. Sestavení držáku je intuitivní a velmi rychlé.

 

Pro uchycení reproduktoru ke stojanu je využíván závitový otvor na zadní straně reproduktoru a kabeláž je možné vést skrytě uvnitř sloupku, takže neruší estetický dojem. Ačkoliv jsou pro každý model SuperSat určené sloupky s rozdílnou výškou, ve výsledku s ohledem na samotnou výšku konkrétního modelu reproduktoru jsou vysokofrekvenční meniče v doporučené výšce uší sedícího posluchače. Celková výška reproduktorů na podlahových stojanech je přibližně 120 cm.

 

SuperStand jsou dodávány v univerzálním balení a najdete zde vždy dvě skleněné základny a 3 dvojice různě vysokých kovových sloupků (pro SuperStand 3 jsou vysoké 85 cm, pro SuperStand 50 jsou vysoké 55 cm a pro SuperStand 60 jsou vysoké 47 cm). Pro každý model reproduktoru je přiložen specifický montážní materiál (kovový L profil jako držák) a potřebné šrouby. 

 

OBSAH BALENÍ

2 základny z tvrzeného skla

2 krátké sloupky pro model SuperSat 60

2 středně vysoké sloupky pro model SuperSat 50

2 vysoké sloupky pro model SuperSat 3

2 malé L-konzoly, 2 střední L-konzoly, 2 velké L-konzoly

4 šrouby 1/4"-20 x 1"

4 šrouby 1/4"-20 x 1,25"

2 šrouby 1/4"-20 x 0,5"

2 šrouby M 4 x 10 mm, 2 hranaté matice

2 PVC podložky, 4 plastové podložky, 10 gumových nožek

 

 

Cena za pár stojanů SuperStand.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Sandy Gross, zakladatel a duchovní otec značky GoldenEar, se prosadil již v minulosti díky velmi dobře přijatým a hodnoceným produktům jím založené značky Polk Audio nebo zejména v USA podobně úspěšné značky Definitive Technology. Sandy za svou dlouhou kariéru vytvořil nebo pomáhal vytvořit některé z nejlépe znějících a nejlépe hodnocených reprosoustav historie. Aby nemusel brát ohled na přání investorů či spoluzakladatelů a mohl se maximálně věnovat návrhům směrovaných ke zvukovému ideálu, založil v roce 2010 jako poslední počin značku GoldenEar. Nutno říct, že svůj životní ideál - skvělý zvuk za rozumné peníze - vtiskl ze všech tří svých firem nejhlouběji právě do produktů GoldenEar.

Zpět do obchodu