BLUESOUND NODE X

  • NODE X představuje nejnovější měřítko toho to nezadržitelného úsilí - dokonalou kombinaci kvality zvuku, špičkového designu a skvělé hodnoty pro každého milovníka hudby, který bere #LivingHiFi vážně.
Skladem na showroomu
Značka: Bluesound
18 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
SNR: -118dB
THD+N: 0.0003%
Vstupy: Optical, Analog, HDMI eARC
Výstupy: Optical, Analog, Coaxial, USB
Jack pro sluchátka: 6.35mm
Snímek obrazovky 2023 05 03 v 12.34.55
Novinka
NODE X

Nový NODE X je oslavou deseti let značky Bluesound.

Od svého vzniku se Bluesound NODE stal synonymem pro streamování ve vysokém rozlišení a generaci za generací dokazuje, že kvalita zvuku, pohodlí a cenová dostupnost mohou být spojeny v jednom kompaktním zařízení. Časově omezená, jubilejní edice NODE X předefinovává některé z nejlepších částí konstrukce produktu NODE, ještě více je vylepšuje a nastavuje nový standard zvukového výkonu a použitelnosti v této kategorii.

STEP-UP VÝKON

Vylepšený audiofilský D/A převodník ESS 9028Q2M Sabre se vyznačuje úžasnou muzikálností, téměř nulovou úrovní jitteru, velmi nízkým šumem a zkreslením a širokým dynamickým rozsahem. Nový DA převodník posouvá kvalitu zvuku NODE X o několik stupňů výš a předurčuje ho k použití se špičkovými hifi sestavami.

 

VSTUPY A VÝSTUPY NODE X

podporuje široké spektrum digitálních a analogových vstupů a výstupů. WiFi, Ethernet, Apple AirPlay2, aptXHD Bluetooth, 3,5mm aux-in, HDMI eARC nebo konektory USB typu A umožňují vstup zvuku ze streamovacích služeb, TV a herních konzolí nebo osobní hudební knihovny. Přenášejte hudbu do svého HiFi systému prostřednictvím stereofonních výstupů RCA, optických, koaxiálních a USB výstupů, a dokonce i do bezdrátových sluchátek přes Bluetooth, a to v kvalitěapt XHD.

 

 

SLUCHÁTKOVÝ ZESILOVAČ THX AAATM

Skutečně high-end sluchátkový zesilovač s velký6,35 mm jackem pro připojení sluchátek využívá THX Achromatic Audio Amplifier (THX AAA) s patentovanou korekcí chyb feed-forward. Sluchátkový zesilovač dosahuje nekonečně nízké úrovně šumu, zkreslení a spotřeby energie pro realistický poslech bez únavy. Díky tomu je NODE X nejen dokonalýstreamovacím zdrojem pro hifi systém, ale také streamovacím zařízením s vysokýrozlišením pro nekompromisní poslech přes high-end sluchátka.

STŘÍBRNÉ PROVEDENÍNODE X

je jedinečný a odlišný jak svývýkonem, tak vzhledem. Speciální výroční edice lakovaná stříbrnou barvou oslavuje 10 let společnosti Bluesound a připomíná desetiletí výjimečnosti v kategorii streamovacích zařízení.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ RC1 V CENĚ

NODE X je standardně dodáván s originálním dálkovým ovládáním Bluesound RC1 v hodnotě 1.730 Kč. Dálkové ovládání poskytuje vysoký komfort při ovládání základních funkcí, jako je spuštění nebo přerušení přehrávání, změna hlasitosti nebo vyvolání některé z deseti předvoleb, na kterých mohou být uložena internetová rádia, mixy nebo playlisty.

 

ULTIMÁTNÍ HIFI STREAMER

Kromě vysoce výkonného interního D/A převodníku podporuje NODE X i externí D/A převodníky prostřednictvím řady digitálních výstupů. Optický, koaxiální nebo USB Audio 2.0 výstup promění NODE X ve vysoce kvalitní streamer, který posílá hudbu z hi-res služeb do vašeho oblíbeného externího převodníku. Výkonné softwarové funkce vám umožní detailně přizpůsobit vaše poslechové preference.

FUNKCE

•PRÉMIOVÝ HIFI DAC ESS SABRE

•SLUCHÁTKOVÝ ZESILOVAČ THX AAA™

•6,35mm jack sluchátkovývýstup

•BEZDRÁTOVÝ SLUCHÁTKOVÝ VÝSTUP BLUETOOTH

•QUAD-CORE 1,8GHz ARM® CORTEX™A53 PROCESOR

•HDMI eARC, OPTICKÉ A ANALOGOVÉ VSTUPY

•STEREOFONNÍ ANALOGOVÝ VÝSTUP

•OPTICKÉ, KOAXIÁLNÍ A USB AUDIO VÝSTUPY

•BluOS™WIRELESS MULTI-ROOM MUSIC

•STREAMOVÁNÍ HUDBY MQA A ZVUKU VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

•INTEGRACE AIRPLAY 2

•SPOLUPRÁCE SE SLUŽBAMI AMAZON ALEXA A GOOGLE ASSISTANT

•DVOUPÁSMOVÁ WI-FI + GIGABITOVÝETHERNET

•OBOUSMĚRNÝaptX™HD BLUETOOTH

•MOŽNOST UČENÍ IR DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ

•IR VSTUP•12V TRIGGER VÝSTUP

•KABELOVÝ A BEZDRÁTOVÝ VÝSTUP PRO SUBWOOFER

•DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ S PŘEDVOLBAMI

•STŘÍBRNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Rozměry(produkt)

220 x 46 x 146mm (šx vx h)

8.7x1.8x5.7in(šxvxh)

Hmotnost:1.14kg/2.5lbs

 

 

Příslušenství v balení

Dálkové ovládání BluesoundRC1

Napájecí kabel 120VAC

Napájecí kabel 230VAC

Ethernetovýkabel

Stereokabel RCA/RCA

Adaptér TOSLINKOptickýne3.5mmjack

Tištěvkládkak 10. výročí Bluesound 

Oficiální stránky výrobce: NODE X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

bluesound-banner_wi40

Posláním značky Bluesound je nabízet hudební přehrávače, které dokonale dokáží digitálně zachytit veškerou strukturu, hloubku, čistotu, dynamiku a energii hudby tak, jak byla nahrána interpretem. Naše nekompromisní hardwarové a softwarové produkty, z nichž jsou mnohé patentovány a pyšní se různými světovými prvenstvími, jsou navrženy milovníky hudby pouze pro tento účel. Název, stejně jako všechny ostatní základní aspekty značky, má v této maximálně zaměřené vizi hluboké odůvodnění. Kdybychom měli živé hudbě (mimořádnému zážitku, který značka Bluesound dokonale reprodukuje) přiřadit barvu, byla by to modrá. Jakmile světla zhasnou a ještě předtím, než dozní veškeré pocity, promítá se tato barva do našeho společného zážitku.

Zpět do obchodu