Chord Electronics Poly

Poly je přenosný hudební streamer / přehrávač, který kombinuje s Mojo bezdrátově streamovat z připojených zařízení a přehrávat z Micro SD, to vše s ovládáním pomocí smartphonu. Umožňuje kvalitu hi-fi zvuku doma nebo na cestách s Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay a síťovým připojením a vylepšuje výkon sluchátek, automobilů a domů.

Na objednávku - termín upřesníme
13 990 Kč –14 % 11 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Typ streameru: přenosný pro MOJO 2
Baterie: LiPo 2200mAh (max 9 hodin)
Možnost připojení: Bluetooth A2DP a WiFi 2.4gHz.
Typ paměti: Micro SD
Podporované formáty: ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA, MP3
Podporované rozlišení: 44.1kHz - 768kHz PCM, DSD64 – DSD512
Rozměry streameru: 62 x 22 x 50mm
Hmotnost streameru: 91g
Mojo Poly Docked SD Card 900x675 2
Akce
13 990 Kč –14 %

Poly je revoluční hudební streamer, první svého druhu na světě. Při partnerství s Mojo, umožňuje poslouchat hudbu streamovanou z celé řady bezdrátově připojených zařízení v nejlepší možné kvalitě zvuku, ať už doma nebo na cestách. Poly je také hudba hráč: jeho slot pro kartu Micro SD s neomezenou kapacitou může obsahovat obrovské knihovny a uvolnit úložiště na chytrých zařízeních. Plné ovládání smartphonu pomocí každodenních aplikací umožňuje snadné přehrávání hudby, ať už streamujete nebo přehráváte hudbu z Micro SD.

Poly přímo připojuje k Mojooceněné zpracování zvuku (DAC) technologie dramaticky zlepšující kvalitu zvuku streamované hudby. Jeho pokročilý design umožňuje, aby se z běžných zařízení, včetně smartphonů / tabletů Android a Apple, staly přenosné digitální zvukové přehrávače v „hi-fi kvalitě“: smartphone se stává ovladačem s Poly a Mojo dělá zpracování zvuku na vysoké úrovni. Poly Může být také použit s počítači a notebooky a navíc může přistupovat k síťovému zvuku uloženému na jednotkách NAS pomocí populárních aplikací DLNA. Přehrávání probíhá prostřednictvím MojoZdvojená sluchátková výstupy, plus domácí a automobilové audio systémy s pomocnými (AUX) vstupy mohou také těžit ze zlepšené kvality zvuku.

Poly připojuje se k sítím Wi-Fi, včetně mobilních hotspotů na cestách, a pamatuje si více sítí pomocí funkce automatického připojení. Výhodou je také připojení Bluetooth 4.1, AirPlay a DLNA, které nabízí nepřerušované streamování hudby při přechodu z interiéru do exteriéru. Poly je také vybaven vlastním režimem hotspotů, který umožňuje připojení tam, kde zařízení, sítě nebo země tethering nesnadňují. Jeho dobíjecí baterie LiPo nabízejí až devět hodin přehrávání ze čtyřhodinového nabíjení pomocí rychlého nabíjení USB obvodu zařízení; oba Poly a Mojo lze nabíjet současně.

Poly je kompatibilní s audio ve vysokém rozlišení a podporuje nejnovější soubory ve studiové kvalitě; Data PCM s rozlišením až 768 kHz a DSD64 až DSD256 (Quad-DSD). Podporované typy souborů zahrnují ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA a MP3.

Oficiální stránky výrobce: POLY

Recenze magazínu Hifi-Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny společnosti CHORD ELECTRONICS lze nalézt v leteckém průmyslu, kde neomezené inženýrství znamená nekompromisní standardy. Tento koncept, navržený majitelem společnosti Johnem Franksem, pomohl formovat jeho filozofii od založení společnosti v roce 1989. První zesilovače byly dodány do BBC, poté do předních světových studií, včetně Abbey Road, Sony Music (New York) a později The Royal Opera. Chord Electronics dnes ve všech svých produktech využívá vlastní technologie.

Zpět do obchodu