NAD MDC2 BluOS-D Module

Kompatilita: C 389, 399, 3050

MDC2 je druhou generací inovativní technologie NAD Electronics Modular Design Construction pro budoucnost. MDC, představený v roce 2006, umožňuje majitelům komponent NAD přidávat nové vzrušující funkce, jako je pohlcující zvuk Dolby Atmos, přepínání videa 4K a streamování hudby ve více místnostech BluOS. MDC2 nabízí zcela novou architekturu, která umožňuje přenos signálů mezi modulem a hostitelskou komponentou. To otevírá mnohem širší škálu možností upgradu pro zesilovače NAD a budoucí součásti s podporou MDC2.

 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: NAD Electronics
15 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
NAD MDC2 BluOS Front

Dirac Live Room Correction*

MDC2 BluOS-D je první rozšiřující modul nabízený společností NAD, který přidává korekci místnosti Dirac Live do dvoukanálové komponenty. Pomocí dodávaného kalibrovaného mikrofonu a intuitivní aplikace Dirac analyzujte akustiku svého pokoje a poté nahrajte korekční filtry do modulu MDC2 BluOS-D. Modul MDC2 BluOS-D může uložit až pět profilů Dirac pro různé polohy poslechu a podmínky místnosti-například zda jsou závěsy otevřené nebo zavřené.
Kromě korekce špiček a poklesů frekvenční odezvy Dirac Live optimalizuje impulzní odezvu tím, že se učí, jak se zvuky odrážejí od různých povrchů ve vašem poslechovém prostoru. Výsledkem je dramaticky vylepšená čistota basů, zobrazování a přesnost zvuku ve zvukových stopách hudby a filmu.

NAD MDC2 BluOS 3-4

Streamování hudby přes BluOS

Modul MDC2 BluOS-D také podporuje streamování hudby ve vysokém rozlišení BluOS. Flexibilní aplikace BluOS Controller, dostupná pro iOS, macOS, Android a Windows, poskytuje přístup ke stovkám internetových rozhlasových stanic a více než 20 streamovacích služeb. Stejně jako všechny produkty BluOS podporuje modul MDC2 BluOS-D přehrávání ve vysokém rozlišení až 24 bitů/192 kHz, stejně jako MQA. S modulem MDC2 BluOS-D mohou uživatelé sdílet hudbu z jakéhokoli zdroje připojeného k hostitelské komponentě až s 63 komponentami podporujícími BluOS ve stejné síti. Přehrávání lze také ovládat hlasovými povely Alexa nebo Google a ze systémů inteligentního domácího ovládání od společností Crestron, Control4, Lutron, RTI a dalších.

NAD C 399 Straightened with MDC card and assessories

Připraveno na budoucnost 2.0

Modul MDC2 BluOS-D nejenže obsahuje nejnovější protokoly Wi-Fi a Ethernet, ale podporuje Apple AirPlay2, Spotify Connect a Tidal Connect a obsahuje obousměrný Qualcomm aptX HD Bluetooth. K dispozici je také port USB pro přehrávání hudby z připojeného disku USB. S nainstalovaným modulem MDC2 BluOS-D mohou součásti podporující MDC2 přehrávat hudbu z široké škály místních, síťových a cloudových zdrojů. A díky své obousměrné komunikační architektuře je MDC2 připraven na technologické upgrady, které teprve budou koncipovány.

NAD MDC2 BluOS 3-4 Above

FUNKCE A PODROBNOSTI

• Dirac Live Room Correction*

• Součástí je kalibrovaný mikrofon pro nastavení Dirac

• Sítě Wi-Fi a Ethernet

• Streamování hudby BluOS až do 63 zón

• Podpora stovek internetových rozhlasových stanic a více než 20 streamovacích služeb

• Zvuk s vysokým rozlišením na 24 bitů/192 kHz

• Dekódování a vykreslování MQA

• Hlasové ovládání Apple AirPlay 2 a Siri

• Hlasové ovládání Amazon Alexa a Google Assistant

• Spotify Connect a Tidal Connect

• Obousměrný (odesílání/příjem) Qualcomm aptX HD Bluetooth

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu