GoldenEar Invisa 525

Jak už název napovídá, vestavné nástěnné a stropní reproduktory GoldenEar pro instalace domácího kina byly navrženy tak, aby poskytly typický zvuk této značky, ale v místnosti zcela zanikly. K tomu jim napomáhají i jejich magnetické kryty – reproduktory z řady Invisa díky nim mohou být skutečně téměř neviditelné.  

Skladem na showroomu
Značka: GoldenEar
9 790 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 24 měsíců
GoldenEar Invisa 525
Tip

Cena za kus. Vestavný reproduktor, obdélník/kruh

Frekvenční rozsah 27 Hz - 35 kHz, citlivost 89 dB, jmenovitá impedance 8 ohmů. Rozměry: reprodukor - 18,26 (přední šířka) x 8,7 (zadní šířka) cm; kruh - 19,61 cm - průměr; čtverec - 19,61 x 16,61 cm; výřez - 15,7 cm;. Hmotnost - 1,6 kg, přepravní váha - 2,3 kg. http://www.goldenear.com/products/invisa-series?gktab=1, http://www.goldenear.com/images/brochures/GET_Invisa_Series_Literature.pdf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Sandy Gross, zakladatel a duchovní otec značky GoldenEar, se prosadil již v minulosti díky velmi dobře přijatým a hodnoceným produktům jím založené značky Polk Audio nebo zejména v USA podobně úspěšné značky Definitive Technology. Sandy za svou dlouhou kariéru vytvořil nebo pomáhal vytvořit některé z nejlépe znějících a nejlépe hodnocených reprosoustav historie. Aby nemusel brát ohled na přání investorů či spoluzakladatelů a mohl se maximálně věnovat návrhům směrovaných ke zvukovému ideálu, založil v roce 2010 jako poslední počin značku GoldenEar. Nutno říct, že svůj životní ideál - skvělý zvuk za rozumné peníze - vtiskl ze všech tří svých firem nejhlouběji právě do produktů GoldenEar.

Zpět do obchodu