Anthem MRX 1140 8K

Modely MRX 540, 740 a 1140 představují skvělý způsob, jak přinést prvotřídní zvuk do jakéhokoli domácího kina nebo multimediální místnosti. Bezproblémově integrujte svůj chytrý televizor nebo projektor díky 7 vyhrazeným vstupům HDMI 8K, které podporují průchod 8K/60Hz nebo 4K/120Hz, a 3 vyhrazeným výstupům s eARC. S MRX si můžete vychutnat video v kvalitě 8K ze všech svých zdrojových zařízení 8K v úžasné čistotě.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Anthem
146 690 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15.2 kg
Frekvenční odezva:: 20 Hz – 30 kHz
Maximální výkon:: 140W 8Ω (kanály 1-5), 170 W 6Ω (kanály 1-5), 60W 8Ω (zbylé kanály), 75W 8Ω (zbylé kanály)
Rozměry: H: 36 cm, Š: 43 cm, V: 15.3 cm
Signál/šum: -110 dB
Spotřeba energie: 570W, 0.3W (standby)
THD: -100dB
A/V přijímače MRX společnosti Anthem se snaží maximalizovat zvukový výkon, který byl dříve v dané cenové kategorii nedosažitelný. Na základě funkcí našich předchozích modelů jsme přidali nejnovější verzi ARC Genesis, přepracovaný a přesnější kalibrační mikrofon, webové uživatelské rozhraní Anthem, integrovanou podporu streamování, objektově orientované zvukové kodeky s podporou až 15,2 kanálů a čistý výkon, kterým je společnost Anthem známá, až 140 W na kanál.

Složitost zjednodušeně


Naším cílem ve společnosti Anthem je utvářet způsob, jakým komunikujete se svými technologiemi, a proto jsme se snažili zajistit, aby nebyl opomenut žádný detail, a zároveň jsme poskytli maximální flexibilitu, pokud jde o nastavení zařízení. Pomocí telefonu, tabletu nebo notebooku mohou majitelé snadno přistupovat k jakékoli funkci nebo nastavení a provádět změny za chodu. Zapínejte a vypínejte primární nebo sekundární zónu, upravujte hlasitost, měňte zvukové režimy, upravujte trimování kanálů a další funkce pro dokonalý zážitek z prostorového zvuku. Máte vše pod kontrolou a nikdy to nebylo snazší.

Pokročilá platforma 8K HDMI s podporou e-ARC

Pociťte sílu každého snímku s řadou MRX a její pokročilou platformou 8K HDMI 2.1 s HDCP 2.3. Představuje 7 vyhrazených vstupů 8K, které podporují průchod 8K/60Hz nebo 4K/120Hz, a 3 vyhrazené výstupy s vylepšeným zpětným zvukovým kanálem, takže si můžete vychutnat video v kvalitě 8K ze všech svých zdrojových zařízení 8K v úžasné čistotě. Modely MRX 540, 740 a 1140, které jsou rovněž vybaveny nejnovější technologií a specifikací HDMI, vám umožní posunout domácí zábavu na vyšší úroveň díky podpoře HDR10+, Dynamic HDR10+, ALLM a VRR. Možnosti jsou neomezené; odhalte skutečný potenciál svých médií s nejflexibilnější a nejbohatší platformou HDMI v oboru.

Zažijte hraní her na MRX jako nikdy předtím

Ještě nikdy nebylo tak vzrušující být hráčem. S nejnovějšími konzolemi, které nabízejí až 4K/120Hz grafiku, realistický dynamický rozsah HDR a Dolby Vision a pohlcující zvuk Dolby Atmos, se musíte ujistit, že vás vaše zařízení domácího kina nebude brzdit. Vstupte do řady MRX, našich dosud nejvybavenějších AV receiverů!

Změna přiřazení kanálů

Vestavěné moduly vysoce výkonných zesilovačů lze konfigurovat mnoha způsoby tak, aby vyhovovaly konkrétní konfiguraci reproduktorů. Nevyužité kanály zesilovače lze přiřadit k náročným předním reproduktorům Bi-Amplify, výkonným surroundovým reproduktorům, prezenčním reproduktorům nebo druhé zóně (k dispozici u MRX 1140 a MRX 740).
Nakonfigurujte kanály zesilovače podle potřeb svého systému a poté plně optimalizujte prezentaci pomocí ARC Genesis.

Robustní integrace

Naše nejnovější řada Anthem MRX je vybavena funkcemi externího ovládání a IP řízení pro snadné přizpůsobení a kompatibilitu s integračními řešeními třetích stran. Nabízí možnost IP ovládání pro hlavní řídicí zařízení třetích stran, včetně:

Design

Ve společnosti Anthem máme jednoduchý cíl - navrhovat, konstruovat a vyrábět audio/video produkty, které poskytují špičkový výkon a pohodlí za rozumnou cenu. Toho dosahujeme tím, že trávíme tisíce hodin výběrem a testováním komponent, pečlivě navrhujeme vlastní topologie obvodů a podporujeme je robustními napájecími zdroji, které zajišťují maximální dlouhodobou kvalitu a spolehlivost. Toho dosahujeme díky našemu týmu ve výzkumném středisku Paradigm/Anthem a jejich desítkám let společných zkušeností.

Anthem Aplikace Remote


Získejte bezprecedentní kontrolu nad svým síťovým A/V přijímačem, procesorem nebo předzesilovačem Anthem.

Aplikace Anthem Remote App využívá připojení Wifi ke zjednodušení konfigurace podporovaných zařízení Anthem. Ovládání pomocí aplikace zahrnuje úroveň hlasitosti, ztlumení, výběr vstupu, napájení, režimy poslechu, basy, výšky, trimování úrovní, navigaci v nabídce a ovládání funkce Anthem Room Correction (ARC).

ARC Genesis je nejnovější software, který funguje s mnoha produkty Anthem nebo Paradigm s podporou ARC. Mezi nové funkce patří podpora pro počítače Mac i Windows, nové možnosti nastavení cílové křivky včetně hlubokých basů a vysokých frekvencí, vylepšené algoritmy a mnoho dalšího.
ARC Genesis je zpětně kompatibilní s mnoha produkty Anthem a Paradigm, které podporují ARC nebo PBK. Kompletní seznam naleznete na stránkách AnthemARC.com. Tato třetí generace softwaru Anthem Room Correction představuje významný skok vpřed v oblasti korekce místností s dosud nejobsáhlejší sadou funkcí. ARC Genesis mění zvukový výkon kompatibilních reproduktorů nebo elektroniky a zároveň zachovává jedinečný charakter každé místnosti. Vlastní software pro digitální zpracování signálu (DSP) pracuje v tandemu s kalibrovaným mikrofonem (dodávaným s mnoha produkty s podporou ARC a PBK) a poskytuje úžasné zlepšení zvuku, který slyšíte.

Anthem MRX 1140 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery kanadské značky Anthem představují technologicky nejpokročilejší, ale cenově dostupné a snadno ovladatelné přístroje pro všechny systémy domácího, ale i poloprofesionálního audia a videa. Značka Anthem na trh přináší své výrobky s atraktivním a funkčním průmyslovým designem, logickými schématy zapojení a přehlednými a uživatelsky příjemnými menu už víc než 20 let. 

 

 

 

Zpět do obchodu