Marantz Cinema 30

REFERENČNÍ 11.4 KANÁLOVÝ AV ZESILOVAČ SE 140W, 8K A 7 HDMI VSTUPY


CINEMA 30 je nejdokonalejší AVR, který společnost Marantz vytvořila. Díky špičkovým funkcím, optimalizovaným na základě desetiletí bohatého dědictví, nadčasovému stylu a konstrukci pro maximální výkon je Marantz CINEMA 30 základem vynikajících systémů domácího kina.

K dostání v první polovině března 2024.

Předobjednat Předobjednat Zvolte variantu
Značka: Marantz
101 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
Dolby:: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music, Dolby Surround
DTS:: DTS HD Master, DTS:X, DTS:X Pro, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
HDMI:: 6 vstupů / 3 výstupy
Ostatní prostorové formáty:: Auro 3D, IMAX Enhanced, Audyssey DSX, Multichannel stereo
Počet zesílených kanálů:: 11
Rozměry (š x h x v):: 44,2 x 38,4 x 10,9 cm
Třída zesilovače:: A/B
Váha:: 19,4 kg
Výkon na kanál:: 140 W (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,05% 2 zesílené kanály)
Zpracování signálu (pre-out):: 13.4
S novou řadou Marantz CINEMA můžete poslouchat a sledovat jinak. Řemeslné zpracování, inspirativní design a 70 let inovací. Tohle je filmový zvuk v novém pojetí. To znamená zvuk, který je lepší než v kinech, abyste odhalili zábavu tak, jak má být slyšena. Přineste si domů zvuk kina.

Zvuk pro to co vidíte

Vysoký Výkon A Nízké Zkreslení

Každý kanál je dimenzován na 140 W s 0,05% THD, což umožňuje dosáhnout silné dynamiky i jemných detailů.

 

Jedenáct Kanálů A Nespočet Konfigurací

Ačkoli je zabudováno 11 kanálů zesilovače, CINEMA 30 dokáže zpracovat až 13.4 kanálu, což usnadňuje dosažení dokonalého rozložení reproduktorů ve vaší místnosti.

 

Technické Řešení Bez Kompromisů

HiFi technologie jako HDAM SA-2, monolitické symetrické zesilovače, napájecí zdroje s toroidními transformátory a další technologie zvyšují výkon CINEMA 30 na úroveň, kterou lze u AVR najít jen zřídka.

 

Vyladěný Mistrem Zvuku A Kalibrovaný Pro Vás

Promyšlené možnosti připojení, nesčetné konfigurace reproduktorů a možnost kalibrace místnosti vám umožní vytvořit si systém s CINEMA 30 podle svých představ.

Přizpůsobitelnost

Promyšlené možnosti připojení, nesčetné konfigurace reproduktorů a možnost kalibrace místnosti vám umožní vytvořit si systém s CINEMA 30 podle svých představ.

Nadčasový styl

Dokonalost je slyšet a vidět. CINEMA 30 je pečlivě vyroben v Japonsku z autentických materiálů v moderním stylu, který odpovídá jeho bohatému dědictví a ohromujícímu výkonu.

Kompatibilita

Sedm vstupů HDMI a digitální, analogové a gramofonové vstupy - dokonce i analogové video a výstupy pro reproduktory a předzesilovače - zajišťují připojení prakticky ke všem komponentům, které máte.

Oficiální stránky výrobce: Marantz Cinema 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu