Marantz Cinema 40

Prvotřídní 9.4 kanálové zesílení 125 wattů na kanál, Dolby Atmos, DTS:X Auro 3D a 8K Ultra HD plus vestavěné streamování HEOS®. CINEMA 40 je výjimečný kousek a AV zesilovač referenční úrovně.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Marantz
57 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
Typ zesilovače: AV Receiver, Multikanálový
Třída zesilovače: A / B
Výkon zesilovače: 125 W (8 Ω), 165 W (6 Ω)
Počet zesilovaných kanálů: 9
Multikanálové Audio kodeky: DTS:X, Dolby Atmos (včetně Dolby Atmos Music), IMAX Enhanced, Auro-3D, 360 Reality Audio
Audio kodeky: MP3 / WMA / AAC / FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/24, DSD 2.8MHz / 5.6MHz
Audio vstupy: RCA: 5, Phono RCA, USB A, AM/FM Tuner, Optical: 2, Coaxial: 2, Bluetooth
Audio výstupy: Zóna 2 RCA, Zóna 3 RCA, Preout RCA: 11, Subwoofer: 4,, Bluetooth
Video vstupy: Composite In: 2, Component: 1, HDMI: 7
Video výstupy: HDMI: 3 (1x eARC)
Ovládací aplikace: HEOS (CZ lokalizace), Marantz AVR Remote (iOS / Android), Alexa / Google Voice Assistant / Apple HomePod
Akustické nastavení místnosti: Audyssey, Volitelný dirac live
Podporované hudební služby: Amazon Music HD/ Amazon Music / TIDAL / Deezer / iHeart Radio / Napster / SoundCloud / Mood Mix / ROON / AirPlay 2 / Spotify Connect / TuneIn
Rozměry: 440 x 414 x 185 mm
Hmotnost: 15,1 kg

Výjimečnost Pouze Začíná s Výkonem

Receivery Marantz řady CINEMA, postavené na desetiletích bohatého dědictví, navržené v nadčasovém stylu a zkonstruované pro nejvyšší výkon, jsou základem nejnáročnějších domácích kin na světě.

Bezkonkurenční Výkon

Poutavá prostorovost, vřelý a bohatý tón, mimořádné detaily a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.

Technologický Leader

CINEMA 40 je vybavena nejnovějšími formáty pohlcujícího zvuku, videem v rozlišení 8K, optimalizací místnosti, streamováním a dalšími technologiemi, které vám usnadní a zkvalitní zábavu.

Vynikající Design

CINEMA 40 je moderním vyjádřením nadčasových designových principů a je vybavena ikonickým průzorem Marantz, prvotřídními materiály a decentními bočními světly, která osvětlují přední panel.

Styl

Dokonalost je slyšet a vidět. CINEMA 40 je pečlivě vyrobena z autentických materiálů v moderním stylu odpovídajícím jejímu bohatému dědictví a ohromujícímu výkonu.

Přizpůsobitelnost

Promyšlené možnosti připojení a možnost jemného doladění vám umožní přizpůsobit si systém CINEMA 40 podle svých představ.

Nenáročný

Díky dodávanému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.

Oficiální stránky výrobce: Marantz Cinema 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu