Marantz Stereo 70s

TENKÝ STEREO AV RECEIVER S 75W, 8K A 6 HDMI VSTUPY


Pořiďte si pořádnou domácí zábavu s pouhými dvěma reproduktory. Veškeré technologie, které najdete v plnohodnotných AV receiverech, ve štíhlém stereofonním receiveru s přepínáním HDMI, vestavěným streamováním HEOS, phonem a rádiem FM/DAB+.

 

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Marantz
21 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
AM / FM tuner:: Ano
Analogové vstupy / výstupy:: 3 / 1
Digitální vstup:: 1x koax / 1x optika
Dynamický obraz:: HDR / HLG / Dolby Vision / HDR10+ / Dynamic HDR
HDMI vstupy / výstupy:: 6 / 1
HDMI:: HDCP 2.3 / ARC / až 8K
Multikanálový pre-out:: 2.2
Multiroom výstup:: 1x analogový
Phono vstup:: Ano (MM)
Počet zpracovávaných kanálů:: 2.1
Rozměry (š x v x h):: 44,2 x 10,9 x 38,6 cm
Síťová připojení:: Ethernet / Wi-Fi / Bluetooth (vč. přenosu do sluchátek)
Streamovací platforma:: HEOS / Roon
Váha:: 8,4 kg
Výkonový zesilovač:: Diskrétní, třída A/B
Výstupní výkon:: 75 W / kanál (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2 kanály)
Zvuk ve vysokém rozlišení:: Ano (FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/31 / DSD 5,6 MHz)
Vstupte do nového světa vysokého výkonu, historického dědictví a legendárního řemesla.

Hudební a filmový

 

75 Wattů Na Kanál

Vestavěný plně diskrétní stereofonní zesilovač produkuje čistý, detailní, teplý, prostorový a dynamický zvuk z jakéhokoli zdroje.

8K HDMI

STEREO 70s je kompatibilní s různými video streamery, herními systémy a televizory díky šesti vstupům HDMI, z nichž tři jsou 8K.

Dvojitý Výstup Pro Subwoofer

Přidejte hluboké a působivé basy díky dvěma výstupům pro subwoofer. Charakteristiku výhybky můžete ovládat v nabídce nastavení.

Výstupy Pre-Amp

Využijte režim předzesilovače pro připojení externího zesilovače pro ještě vyšší kvalitu zvuku a větší výkon, pokud se později rozhodnete pro upgrade.

Domácí kino z pouhých dvou kanálů

Vstupy HDMI a ARC usnadňují připojení k chytrým televizorům, herním konzolím a streamovacím zařízením. Nabídka nastavení je snadno ovladatelná prostřednictvím displeje na obrazovce a rozsáhlá správa subwooferu je obvyklejší u vícekanálových receiverů prostorového zvuku. STEREO 70s vám tyto funkce nabízí v přístroji, který podporuje dva reproduktory a snadno se nastavuje.

High Resolution Audio

Objevte neuvěřitelnou věrnost skladeb se zvukem ve vysokém rozlišení díky možnosti dekódovat až 24bitové/192kHz bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV a také stopy DSD 2,8MHz a 5,6MHz prostřednictvím portu USB na zadním panelu a síťových zdrojů. Můžete také poslouchat další oblíbené typy souborů, jako jsou MP3.

Štíhlý a elegantní

Design Marantz je nadčasově elegantní - je výrazem hudebních zvukových krajin, které jeho produkty vytvářejí. Naše filozofie symetrie je patrná ve zvuku i v designu. Díky pečlivě zkonstruovanému kompaktnímu šasi se STEREO 70s vejde tam, kam se běžná zařízení nevejdou.

HEOS® Built-in Multi-Room-Streaming

Díky vestavěné technologii HEOS® si můžete vychutnat oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti svého domova a vychutnat si bezdrátový zvuk v celé domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost - volba je na vás.

Oficiální stránky výrobce: Marantz Stereo 70s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu