Lyngdorf MXA-8400

Nový standard v oblasti vícekanálových zesilovačů


MXA-8400 je vůbec nejvýkonnějším produktem společnosti Lyngdorf Audio, který poskytuje 8 x 400 wattů mimořádně lineárního a stabilního výkonu. Zahrnuje technologii Purifi EIGENTAKT s inovativní technologií EIGENTAKT ErrorCorrection (EEC), vysoce účinný a pokročilý zdroj napájení PowerPerfect od společnosti Lyngdorf Audio, přesné analogové vstupy s mimořádně nízkým šumem a čtyřvrstvou hlavní desku plošných spojů optimalizovanou pro co nejlepší čistotu signálu a dokonalé uzemnění. Díky této řadě funkcí stanovuje MXA-8400 nový standard zesilovačů v oblasti kvality zvuku, měřeného výkonu a spolehlivosti.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Lyngdorf
217 790 Kč
Kategorie: Vícekanálové zesilovače
Záruka: 2 roky

Technologie Purifi EIGENTAKT

Technologie Purifi EIGENTAKT je výsledkem rozsáhlého výzkumu, který vedl k patentované technologii EIGENTAKT ErrorCorrection (EEC) s velmi vysokým zesílením v celé výstupní smyčce. Produkuje zanedbatelné celkové harmonické zkreslení a intermodulační zkreslení, minimalizované magnetické hysterezní zkreslení, nízké elektromagnetické rušení, frekvenční odezvu nezávislou na impedanci reproduktoru a velmi vysoký činitel tlumení.

Napájecí zdroj PowerPerfect

PowerPerfect je pokročilý napájecí zdroj, který byl speciálně navržen tak, aby z technologie Purifi vytěžil co nejlepší výkon a vytvořil velmi robustní a spolehlivý výkonový zesilovač. Jedná se také o vysoce energeticky účinnou konstrukci s mimořádně nízkou spotřebou energie v klidu, přičemž několik ochranných systémů průběžně měří zpracovávaný výkon v čase. Integrovaná technologie Channel Balancing rozděluje výkon mezi všechny kanály tím nejlepším způsobem.

Můstkové výstupy zesilovače

8 kanálů výkonového zesilovače je možné přemostit v párech, takže poskytují výkon až 4 x 800 W při 8 Ohmech, aby bez problémů poháněly i ty nejnáročnější reproduktory. Maximální výstupní napětí se v režimu přemostění zdvojnásobí z 60 V na 120 V.
Oficiální stránky výrobce: Lyngdorf MXA-8400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu