Lyngdorf MXA-8400

Osmikanálový koncový zesilovač značky Lyngdorf.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Lyngdorf
217 790 Kč
Kategorie: Vícekanálové zesilovače
Záruka: 2 roky

Technologie Purifi EIGENTAKT

Technologie Purifi EIGENTAKT je výsledkem rozsáhlého výzkumu, který vedl k patentované technologii EIGENTAKT ErrorCorrection (EEC) s velmi vysokým zesílením v celé výstupní smyčce. Produkuje zanedbatelné celkové harmonické zkreslení a intermodulační zkreslení, minimalizované magnetické hysterezní zkreslení, nízké elektromagnetické rušení, frekvenční odezvu nezávislou na impedanci reproduktoru a velmi vysoký činitel tlumení.

Napájecí zdroj PowerPerfect

PowerPerfect je pokročilý napájecí zdroj, který byl speciálně navržen tak, aby z technologie Purifi vytěžil co nejlepší výkon a vytvořil velmi robustní a spolehlivý výkonový zesilovač. Jedná se také o vysoce energeticky účinnou konstrukci s mimořádně nízkou spotřebou energie v klidu, přičemž několik ochranných systémů průběžně měří zpracovávaný výkon v čase. Integrovaná technologie Channel Balancing rozděluje výkon mezi všechny kanály tím nejlepším způsobem.

Můstkové výstupy zesilovače

8 kanálů výkonového zesilovače je možné přemostit v párech, takže poskytují výkon až 4 x 800 W při 8 Ohmech, aby bez problémů poháněly i ty nejnáročnější reproduktory. Maximální výstupní napětí se v režimu přemostění zdvojnásobí z 60 V na 120 V.
Oficiální stránky výrobce: Lyngdorf MXA-8400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu