Bang & Olufsen Beosound 2 3rd Gen.

Luxusní reproduktor od prémiové značky Bang & Olufsen

Elegantní domácí reproduktor.

Výkonný multiroomový reproduktor, který zní stejně krásně, jako vypadá. Podmanivý bez ohledu na to, kam ho umístíte nebo jak ho budete používat.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Skladem na showroomu Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Bang & Olufsen
73 990 Kč
Kategorie: WiFi Reproduktory
Záruka: 2 roky
Beosound 2 Silver Image 1
můžete vidět na showroomu

BEOSOUND 2

Domov je tam, kde je hudba

360-stupňový zvuk

Vytvořeno pro budoucnost

Špičkové řemeslné zpracování

Bohatý, dynamický a plný jemnosti

Beosound 2 přináší hvězdný a skutečně silný zvukový výkon. Použití naší technologie Acoustic Lens v kuželovém těle reproduktoru vytváří 360stupňový zvukový zážitek, který zaplní celou místnost z jakéhokoli místa, kam reproduktor umístíte.

Estetický funkcionalismus

Beosound 2 je navržen pro flexibilitu. Může přinášet ranní zprávy od kuchyňského stolu nebo hrát diskrétně z podlahy obývacího pokoje. Díky svým čistým liniím a malým rozměrům má přizpůsobivý design, který se hodí všude ve vaší domácnosti.

Bezchybný kus krásy

Vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku s neuvěřitelným důrazem na detail. Náš výběr materiálů však dalece přesahuje estetiku. Poskytuje také vynikající akustické vlastnosti díky tuhosti materiálu a bezešvým povrchům, které eliminují jakékoli zkreslení vašeho zvuku.

Active RoomSense

Beosound 2 si sám určuje, kde se v místnosti nachází, aby vám vždy poskytl dokonalé přehrávání. Zajistí, že basy, středy a výšky nebudou nikdy příliš silné nebo slabé. Ať jej umístíte kamkoli, podá vynikající výkon. Žádné zablácení. Žádné rozmazání. Jen čistý, ryzí zvuk. Tak, jak to zamýšlel umělec.

Podstata kontroly

Beosound 2 má vestavěný senzor přiblížení, díky kterému se ovládací panel rozsvítí, když se vaše ruka nachází nad ovládacími prvky. Horní část reproduktoru funguje jako minimalistický ovládací panel. Stačí klepnout na jedno ze čtyř oblíbených tlačítek a spustit jednu z preferovaných rozhlasových stanic nebo seznamů skladeb, otáčením kolečka upravit hlasitost a klepnutím na jednu ze šipek změnit skladbu.

SOUČÁSTÍ BALENÍ

  • Beosound 2
  • Síťový kabel
  • Stručný návod k použití
  • Adaptér USB-C na AUX
Oficiální stránky výrobce: Bang & Olufsen Beosound 2 3rd Gen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
B_O_Black

Ikonická kvalita od roku 1925
Od roku 1925 Bang & Olufsen vyvíjí ikonické produkty pro audio a domácí zábavu podle nejvyšších standardů zvuku, řemesla a designu.

 

Zpět do obchodu